NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ekstra Talent

10 września 2019 | 10:00 - 16:00

Ekstra Talent na ŁKS-ie już 10 września!

We wtorek 10 września w Ośrodku Treningowym Minerska odbędzie „Ekstra Talent” – cykliczny turniej organizowany przez Fundację Ekstraklasy, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz ŁKS.

Oprócz Akademii ŁKS w turnieju weźmie udział osiem drużyn U12 z województwa łódzkiego: Pelikan Łowicz, Warta Sieradz, Pilica Tomaszów Mazowiecki, SMS Łódź, PSV Łódź, RAP Radomsko, Widzew oraz Pogoń Zduńska Wola.

Wtorkowe zawody zainaugurują tegoroczną edycję projektu „Ekstra Talent”. W najbliższych tygodniach turnieje odbędą się w każdym z 16 ekstraklasowych klubów. Podczas nich młodzi piłkarscy adepci nie tylko będą mogli rywalizować ze swoimi rówieśnikami, ale również przejdą specjalistyczne testy sprawnościowe.

Turniej w Łodzi rozpocznie o godzinie 10:00 otwarty trening zawodników pierwszej drużyny ŁKS-u, po którym ełkaesiacy będą do dyspozycji młodych piłkarzy i ich kibiców. Rywalizacja drużyn potrwa do godziny 16:00.

Warto dodać, że 10 września obchodzony jest w Polsce Dzień Piłkarza, upamiętniający zdobycie złotego medalu olimpijskiego przez drużynę narodową na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium. Tym bardziej warto ten dzień spędzić oglądając zmagania, być może, przyszłych medalistów.

Zapraszamy wszystkich kibiców i młodych sympatyków piłki nożnej!

Szczegóły

Data:
10 września 2019
Godzina:
10:00 - 16:00
Kategoria Wydarzenie:

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*