NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Na dwoje babka grzeszyła… czyli spotkanie autorskie z Michałem Krawczykiem

24 czerwca | 18:00 - 19:00

Michał Krawczyk, król powieści komediowych, zaprasza na spotkanie autorskie wokół swojej najnowszej książki „Na dwoje babka grzeszyła”. Ogromna dawka poczucia humoru i pękający brzuch ze śmiechu podczas spotkania GWARANTOWANE!
„NA DWOJE BABKA GRZESZYŁA” to przewrotna i zaskakująca komediowo-satyryczna opowieść o codzienności seniorek, które burzą wizerunek tradycyjnych babć. Marcela – aktywistka i orędowniczka życia – wciąż wpada na szalone pomysły, aby nie dać sobie przestrzeni na nudę. Fatima – zielarka powszechnie znana ze swoich trucizn, uznała, że pora na poważnie przygotować się do ostatniej, najważniejszej podróży.
Michał Krawczyk Rocznik 1994. Zodiakalny strzelec. Absolwent pedagogiki. Mieszka w Warszawie. Poczucie humoru, dystans do siebie, optymizm, gadulstwo, kreatywność – to cały on. Fascynuje go świat sztuki i kultury. Lubi poznawać artystyczne dusze. Inspirują go ludzie i długie rozmowy z nimi. „Przypadek? Nie sądzę!” to jego debiut literacki. Od zawsze chciał pracować w rozrywce, a pisanie komedii mu na to pozwala. Jeśli praca za biurkiem, to tylko związana z tworzeniem książek. Chciałby zająć się pisaniem powieści pełnoetatowo. Mówi, że nigdy nie napisze kryminału, bo już w pierwszym zdaniu wiadomo byłoby kto zabił. Marzy o napisaniu sztuki teatralnej i scenariusza do filmu, a także o ekranizacji jednej ze swoich powieści.
WSTĘP WOLNY. ZAPRASZAMY.
Spotkanie poprowadzą” Ewelina Kwiatkowska-Tabaczyńska i Martyna Urbaniak.

Szczegóły

Data:
24 czerwca
Godzina:
18:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Biblioteka Miejska w Łodzi – Filia 26
Kostki Napierskiego 4
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*