NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Dziecka w EC1

1 czerwca 2019 - 2 czerwca 2019

Dzień Dziecka w EC1
Zapraszamy do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka, który w EC1 potrwa dwa dni – to już tradycja, że wydłużamy wszystko co dobre!
Oba dni – 1 i 2 czerwca 2019 r. – wypełnione będą atrakcjami spod znaku zręczności, równowagi, sztuki cyrkowej, kolorowego laboratorium i wielkich baniek mydlanych.
Już w połowie maja zaczęliśmy przygotowywać drewniane gry w skali MAKRO, które będą dostępne dla wszystkich oraz planować scenariusze zabaw prowadzonych przez naszych animatorów.
Tak się złożyło, że 2 czerwca to również Dzień Chemika, po prostu nie mogliśmy odpuścić takiej okazji! Dlatego też dla najmłodszych eksperymentatorów uruchamiamy dwudniowy Kącik Młodego Chemika, gdzie można będzie samemu przeprowadzić doświadczenia i reakcje chemiczne. Wielką atrakcją na pewno okaże się nauka wytwarzania płynu do robienia baniek (powalczymy i ze składnikami i z ich odpowiednimi proporcjami), zwieńczona własnoręcznym ich puszczaniem.
Zarówno dzieci jak i dorośli będą mogli sprawdzić swoją zręczność – przejść labirynty, rozegrać mecz w drewnianego cymbergaja lub w soccera, poskakać razem na skakance.
Na amatorów intelektualnych rozrywek czekają memory, karty i strategiczne wielkie bierki. Jeśli ktoś zechce poćwiczyć i rozwinąć swoją celność – zapraszamy na ringo
i kręgle. Uwaga: te gry wciągają całe rodziny!
Ponadto zdradzimy naszym gościom nieco tajemnic cyrkowych. Nauczymy Was podstaw balansowania na różnych przedmiotach – równoważniach i szczudłach – żonglerki piłeczkami, maczugami, talerzykami czy diabolo.
Centrum Nauki i Techniki EC1 będzie czynne od 10:00 do 20:00, ale dodatkowe atrakcje nieco krócej:
– w godz. 11.00–16.00 gry i zabawy,
– w godz. 11.00–18.00 Kącik Młodego Chemika.
Gdzie:
Centrum Nauki i Techniki EC1, Strefa Wystaw Czasowych oraz chłodnia kominowa.
Wszystkie atrakcje w cenie zwykłych biletów do Centrum, bez dopłat!

Szczegóły

Start:
1 czerwca 2019
Koniec:
2 czerwca 2019
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

EC-1
Targowa 1/3
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://ec1lodz.pl/