NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Dziecka na Abramce

1 czerwca | 15:00 - 18:00

Z okazji Dnia Dziecka Fabryka Sztuki w Łodzi zaprasza wszystkich chętnych do spędzenia rodzinno-sąsiedzkiego popołudnia w Pasażu Abramowskiego! / З нагоди Дня захисту дітей Fabryka Sztuki в Лодзі запрошує всіх прийняти участь у родинному святі у Pasaż Abramowski! текст українською нижче. ↓
data: 1 czerwca 2022 (środa)
godzina: 15:00-18:00
miejsce: Pasaż Abramowskiego w Łodzi
wstęp: wolny, bezpłatny

W programie wydarzenia znajdziecie liczne atrakcje: warsztaty plastyczne, naukę robienia „łapaczy snów”, pyszne i zdrowe warsztaty kulinarne, warsztaty sportowe z Krav Magi, strefę relaksu oraz niezwykle przyjemne warsztaty muzyczne dla najmłodszych. Dodatkowo w ten wyjątkowy dzień rodzicom energii doda pyszna kawa, a dzieciom życie osłodzi wata cukrowa!

Podczas wydarzenia, przy każdym stoisku, na każdego z małych uczestników, będzie czekało specjalne zadanie – za które będzie można dostać pieczątkę. Uczestnicy, którzy wykonają wszystkie zadania i zbiorą komplet pieczątek – otrzymają niespodzianki!

Tego wydarzenia nie możecie przegapić! Zapraszamy serdecznie na jedyny w swoim rodzaju Dzień Dziecka na Abramce!

Uwaga! Wszystkich uczestników wydarzenia prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem:

REGULAMIN WYDARZENIA „DZIEŃ DZIECKA NA ABRAMCE!”
Data: 01.06.2022, godz. 15:00-18:00
Miejsce: Pasaż Abramowskiego w Łodzi

1. Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Sztuki w Łodzi.
2. Wydarzenie odbywa się w dniu 1 czerwca 2022, w godzinach 15:00-18:00.
3. Regulamin kierowany jest do wszystkich osób, które w czasie trwania wydarzenia będą przebywać na terenie pasażu Abramowskiego – między rozstawionymi namiotami – na którym przeprowadzane jest wydarzenie. Każda osoba przebywająca na tym terenie w czasie trwania wydarzenia obowiązana jest stosować się do postanowień niniejszego Regulaminu.
4. Celem Regulaminu jest zapewnienie bezpieczeństwa wydarzenia poprzez określenie zasad zachowania się osób obecnych podczas wydarzenia i korzystania przez nie z terenu, na którym przeprowadzane jest wydarzenie, a także urządzeń, znajdujących się na nim.
5. Organizator zapewnia uczestnikom imprezy bezpłatny udział we wszystkich wydarzeniach odbywających się podczas imprezy. Wydarzenia mają charakter ogólnodostępny i otwarty.
6. Osoby niepełnoletnie uczestniczą w wydarzeniu na wyłączną odpowiedzialność osób, które sprawują nad nimi pieczę.
7. Organizator udostępnia uczestnikom sprzęt, taki jak: stoły, krzesła, pufy, leżaki, poduszki, koce, maty, namioty, a także wszelkie materiały, przedmioty, narzędzia, rekwizyty i sprzęty niezbędne do przeprowadzenia warsztatów odbywających się podczas wydarzenia. Uczestnicy zobowiązują się do korzystania z wyżej wymienionego sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem, nie niszczenia go, nie wynoszenia poza teren wydarzenia i zwrotu na życzenie osób obsługujących wydarzenie.
8. Organizator może odmówić wstępu na teren wydarzenia każdej osobie zakłócającej ład i porządek publiczny, jak również będącej pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych.
9. W przypadku zakłócania ładu i porządku publicznego organizator wydarzenia może wezwać uczestnika wydarzenia do właściwego zachowania się, a w przypadku dalszego łamania zasad uczestnictwa w wydarzeniu, wezwać do opuszczenia przez niego terenu wydarzenia i zastosować wszelkie dostępne środki, celem wyegzekwowania powyższego żądania.
10. Udział w wydarzeniu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku w celach dokumentacyjnych i promocyjnych organizatora, zgodnie z art. 81 ust. 1 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Wyrażenie zgody jest jednoznaczne z tym, iż fotografie mogą zostać umieszczone na stronie internetowej oraz wykorzystane w materiałach promocyjnych i publikacjach oraz w serwisach społecznościowych (np. Facebook, Instagram). Uczestnik tym samym zrzeka się wszelkich roszczeń (istniejących i przyszłych), w tym również o wynagrodzenie względem Fabryki Sztuki w Łodzi, z tytułu wykorzystywania wizerunku na potrzeby określone w regulaminie.
11. Udział w imprezie jest równoznaczny z akceptacją przez uczestnika niniejszego Regulaminu.

W związku z zagrożeniem pandemicznym prosimy uczestników wydarzenia o przestrzeganie ważnych zasad:
– Zostańcie w domu jeśli nie czujecie się zdrowo – macie katar, kaszel lub podwyższoną temperaturę.
– Często myjcie i dezynfekujcie ręce.

З нагоди Дня захисту дітей Fabryka Sztuki в Лодзі запрошує всіх прийняти участь у родинному святі у Pasaż Abramowski!

Дата: 1 червня 2022 року (середа)
Час: 15:00-18:00
Вхід: вільний, безкоштовний

У програмі численні атракціони: мистецькі, кулінарні та спортивні майстер-класи, виготовлення «ловців снів». Для вас буде облаштована зона відпочинку. Для найменших учасників заходу – приємні музичні майстер-класи. Нехай у цей особливий день батьки отримують енергію від смачної кави, а життя дітей підсолоджує солодка вата!

Під час заходу біля кожного стенду вас чекає спеціальне завдання, за яке можна отримати штамп. На учасників, яким вдасться зібрати всі марки – чекає сюрприз!

Цю подію не можна пропустити! Щиро запрошуємо на День захисту дітей на Абрамку!

Усіх учасників заходу просимо ознайомитися з положеннями, опублікованими на веб-сайті Fabryka Sztuki у Лодзі:
http://www.fabrykasztuki.org/Dzien_Dziecka_na_Abramce__Projekt_Przestrzenie_Sztuki,11,214

Організатор: Fabryka Sztuki в Лодзі
Партнер: Театр «CHOREA».
Урочистий захід співфінансується урядом міста Лодзь.Захід відбувся в рамках проекту «Przestrzenie Sztuki».
Проект «Przestrzenie Sztuki» фінансується Міністерством культури і національної спадщини, реалізується Інститутом музики і танцю та Театральним інститутом ім. Збігнєв Рашевський.

Organizator: Fabryka Sztuki w Łodzi

Współorganizatorzy: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, Urząd Miasta Łodzi

Partner: Teatr CHOREA

Wydarzenie realizowane w ramach programu Przestrzenie Sztuki Łódź – Teatr.

Projekt „Przestrzenie Sztuki” jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Projekt „Przestrzenie Sztuki” dofinansowano ze środków budżetu państwa.

Projekt „Przestrzenie Sztuki” dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

Szczegóły

Data:
1 czerwca
Godzina:
15:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Pasaż Abramowskiego
Pasaż Abramowskiego
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*