Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Dziecięcy Uniwersytet Artystyczny

Maj 19 | 10:00 - 12:00

DUA – Warsztat: Muzyka to…taniec!
19 maja 2019, 10.00 Bilety: 30 zł

FILHARMONIA ŁÓDZKA, ul. NARUTOWICZA 20/22

Prowadzenie: Adam Kuza

Zajęcia oparte na podstawach techniki tańca, pomagających rozwinąć umiejętności ruchowe dzieci. Podczas zajęć uczestnicy rozwijają koordynacje i pamieć ruchową, pobudzają wyobraźnię i świadomość ciała. Działają w parach oraz w grupie, ucząc się współpracy i komunikacji między sobą. Zajęcia podzielone będą na trzy części. Na samym początku zajmiemy się rozgrzewką bazującą na izolacjach. W dalszej części zajęć przejdziemy przez naukę krótkiej choreografii oraz zabaw ruchowych. Na samym końcu uczestnicy poznają ćwiczenia rozciągające.

PAMIĘTAJCIE o wygodnych strojach i butach! Tym razem dresy w Filharmonii będą mile widziane 😉

Adam Kuza- tancerz, choreograf, instruktor tańca. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i Techniki Tańca oraz Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Produkcja Teatralna. Był tancerzem w grupie KIJO z którą zrealizował spektakle: “Miokloniis”, “Spokojnie…..inni mają gorzej”, “KISZ”, “Miolkonopolis” w reż. i chor. Michała Ratajskiego oraz grupy Off Harnam, spektakle “Korzenie” i “Playground/War zone” w reż. i chor. Joanny Wolańskiej. Współpracował także z Kayą Kołodziejczyk ( “Harnasie”, “Chopin musi umrzeć”), Tomaszem Filipiakiem Teatr V6 (“The best of Aquarius”, “IMIBALA”, “Bal Wampirów”, “Ostatni płatek śniegu”), Konradem Dworakowskim (“Dialogus de Passione # Pasja Dialogu”), Pawłem Michno i Dorotą Dmochowską (“JEGO”), Tomaszem Rodowiczem (“Oratorium ziemi”), Jackiem Owczarkiem (“Powyżej nieba”) Rafał Dziemidok (“Serce Fabryki”). Z Emilią Biskupik stworzył duet “Sam zaszyłeś, sam wypruj” który dostał się do konkursu 3 2 1 Taniec w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. Brał udział w licznych performancach m.in. “Z rzeki powstałeś”, “Człowiek z betonu”.
Jest instruktorem tańca w szkołach Project Salsa Dance Company oraz Szkole Tańca Salome. Od 2013 roku jest insturktorem tańca w Stowarzyszeniu Rodziców i Opiekunów Osób z zespołem Downa w Łodzi.

DUA – Warsztat: Napisz swoją piosenkę – songwriting od podstaw
19 maja 2019, 11.30 Bilety: 30 zł

FILHARMONIA ŁÓDZKA, ul. NARUTOWICZA 20/22

Prowadzenie: Julia Hołówko

Szczegóły

Data:
Maj 19
Czas:
10:00 - 12:00
Wydarzenie Categories:
,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
Wojska Polskiego 121
Łódź, łódzkie 91-726 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.asp.lodz.pl/