NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Drift Masters European Championship

1 października | 13:00 - 17:00

W Łodzi poznamy najlepszego driftera w Europie!

Moto Arena Łódź będzie gościć najlepszych drifterów w Europie. Na jej torze zostaną rozegrane kwalifikacje i finał sezonu Drift Masters European Championship.

W tym roku w kalendarzu Drift Masters European Championship znalazło się sześć rund rozgrywanych kolejno w Irlandii, Austrii, Szwecji, na Łotwie, w Niemczech oraz Polsce. Ta ostatnia – runda – zaplanowana na dni 30 września i 1 października zostanie rozegrana na łódzkiej Moto Arenie.

Polska to kraj, w którym bije nasze serce, dlatego to właśnie rundy w naszym kraju są tymi, które zapadają w pamięci kibiców najbardziej – mówi Arkadiusz Dudko, prezes Drift Masters European Championship – Jako jedyni na świecie, wyspecjalizowaliśmy się w organizacji imprez driftingowych na stadionach. Do legendarnego Płocka i oszałamiającego Torunia teraz dołącza Łódź, która ma niesamowity potencjał na najlepsze zakończenie sezonu DMEC w całej historii naszej ligi.

Finał sezonu – zaplanowany na Moto Arenie 1 października poprzedzą otwarte dla publiczności kwalifikacje (30 września). To który kierowca okaże się najlepszym drifterem w Europie zostanie rozstrzygnięte na specjalnie przygotowanym do tego torze, który od startujących zawodników będzie wymagać niezwykłej precyzji oraz spektakularnych umiejętności. Konieczne będzie odpowiednie przygotowanie samochodu i wyczucie równowagi pomiędzy agresywną jazdą, a wymagającymi, niewybaczającymi błędów zakrętami. To wszystko zaś przy aplauzie najlepszych łódzkich kibiców!

Kogo będziemy oklaskiwać w październiku na Moto Arenie? W tym roku na liście startowej znalazło się 60 nazwisk z 24 krajów. Polskę w sezonie 2022 reprezentować będą m.in. aktualny mistrz DMEC Piotr Więcek, Jakub Przygoński (łącznie aż pięciokrotny) mistrz Polski w dryfcie, Adam Zalewski, który serii Drift Masters jeździ od początku serii i wielu innych najlepszych Polskich kierowców Driftingowych.

W sprzedaży są dostępne bilety na to wydarzenie. Za możliwość obejrzenia piątkowych kwalifikacji (30 września) trzeba będzie zapłacić 99 zł. Finały (1 października) to koszt 149 zł w przypadku zakupu biletów jednodniowych. Karnet na dwa dni Drift Masters European Championship kosztuje 199 zł.

Wszystkich kibiców, którzy nie mogą pojawić się na stadionie Moto Areny Łódź i podziwiać tego widowiska na żywo zapraszamy przed telewizory na platformę Redbull.tv, gdzie będzie relacja LIVE 1 października, również z komentatorami w języku polskim

Szczegóły

Data:
1 października
Godzina:
13:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Orzeł Łódź
6 sierpnia 71
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*