NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wojtek Mazolewski

12 czerwca | 19:00 - 21:00

WOJTEK MAZOLEWSKI – YUGEN | 12 CZERWCA 2022 | GODZINA 19:00 |
BILETY W PROMOCYJNEJ  CENIE 69 ZŁ

PROMOCJA!
„Kliknij” przycisk KUP BILET, wybierz miejsce, wypełnij formularz niezbędny do zakupienia biletu, a w okienku KOD RABATOWY wpisz
YUGEN2022
Ciesz się z promocji i skorzystaj z podobnych ofert na innych wydarzeniach. Ilość biletów z rabatem jest ograniczona.

Jest! Najnowszy projekt Wojtka Mazolewskiego ujrzał światło dzienne. Co więcej, premierowa trasa zawita też do ARTKOMBINAT Scena Monopolis!
Yugen jest kolejnym projektem Wojtka, wydarzeniem niezwykłym także dlatego, że pierwszy raz od wielu lat Mazolewski sięgną po gitarę.
Wojtek Mazolewski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w Polsce, znanym ze swoich różnorodnych fascynacji muzycznych i licznych projektów.
  Album Yūgen to mój osobisty zachwyt nad wszechświatem i jego nieograniczonym potencjałem. Grając czuję świat pięknym urozmaiconym pełnym różnorodnych form życia inspirującym miejscem, gdzie każdy może być szczęśliwy będąc sobą. Dziękuję, każdej z osób, która dane mi było spotkać. Ta płyta jest wyrazem wdzięczności, za wszystko, co mnie spotkało, na mojej drodze.”
Yugen, to nowy projekt Wojtka Mazolewskiego, który po wielu latach sięgnął do pierwszego instrumentu z którym zaprzyjaźnił się mając zaledwie kilka lat – gitary. Zupełnie nieoczekiwanie powrót do tego instrumentu zapoczątkował nową muzyczną podróż, która zamyka się w album zatytułowany „Yūgen (幽玄)” który trafi do  rąk słuchaczy już 29 października tego roku nakładem AGORY. Pierwszym singlem promującym nadchodzące wydawnictwo jest „Manifest” który jest dobrym życzeniem na przekór dzisiejszym czasom.
WOJTEK MAZOLEWSKI – YUGEN| 12 CZERWCA 2022 | GODZINA 19:00 |
BILETY W PROMOCYJNEJ CENIE 69 ZŁ
 
KASA OTWARTA OD WTORKU DO NIEDZIELI W GODZINACH 11:00 – 19:00. TEL: 783 946 000

Szczegóły

Data:
12 czerwca
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Artkombinat Scena Monopolis
Kopcińskiego 62a
Łódź, Poland
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*