NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dni Dziecka w Centrum Nauki i Techniki EC1

1 czerwca 2018 - 3 czerwca 2018

Dni Dziecka w Centrum Nauki i Techniki EC1
bo jeden dzień to za mało!

Dobrego nigdy za wiele, dlatego u nas Dzień Dziecka potrwa cały weekend!

Wypełnimy go atrakcjami spod znaku zręczności i równowagi oraz udostępnimy drewniane gry w skali makro dostępne dla wszystkich — o zabawach prowadzonych przez naszych animatorów nie wspominając. Dni Dziecka będziemy obchodzić od 1 do 3 czerwca 2018 r. na parterze budynku Centrum Nauki i Techniki EC1, tam gdzie  w ubiegłym roku gościliśmy wystawę Tytusa, Romka i A’Tomka. Cena biletu do Centrum dla wszystkich: 12,60 zł/os.!

 

Zarówno dzieci jak i dorośli mogą sprawdzić swoją zręczność i przejść labirynty, rozegrać mecz w drewnianego cymbergaja lub w soccera. Dla amatorów rozrywek intelektualnych przygotowaliśmy „Memory”, karty i strategiczne wielkie bierki, a dla chcących rozwijać zręczność i celność – ringo i kręgle. Gry są proste i krótkie, ale wciągające.

Ponadto proponujemy naukę balansowania na różnych przedmiotach – równoważniach i szczudłach, a także gry, zabawy i animacje z instruktorem tj:

– mini konkursy (niespodzianki!);

– sztuczki z hula-hoopami;

– nauka żonglerki piłeczkami, maczugami, talerzykami czy diabolo;

– zabawy z chusteczkami – czyli nauka „żonglowania” dla najmłodszych;

– podstawy ekwilibrystyki (balansowania);

– zabawy na skakance;

– zabawy z wielką kolorową chustą Klanzy!

 

Oczywiście o Dniach Dziecka pamiętało także nasze planetarium. Już w sobotę 2 czerwca w samo południe odbędzie się premiera nowego pokazu „Z wizytą u pana Twardowskiego”, który powstał we współpracy z Planetarium i Obserwatorium im. Mikołaja Kopernika w Chorzowie. Wierni fani Planetarium EC1 mogą pamiętać prezentację jego oryginalnej wersji dwa lata temu. Teraz po prostu trzeba zobaczyć efekt wielomiesięcznej pracy naszych grafików, którym udało się połączyć legendę mającą swe źródło w XVI wieku oraz liryzm tekstu Jarosława Juszkiewicza i Stefana Janty z najnowocześniejszą w Polsce technologią cyfrową.

Dla nieco starszych dzieci (16+) oraz wszystkich młodych duchem proponujemy dwa wieczory z mocnym uderzeniem: muzyczne pokazy specjalne Pink Floyd. W piątek 1 czerwca zaprezentujemy „The Dark Side of The Moon” a w sobotę 2 czerwca „The Wall”. Jak zwykle startujemy o 20:00.

Próbowaliśmy dodzwonić się do Leonarda z Łodzi. Niestety nie odebrał, ale na poczcie głosowej obiecał, że nad czymś pracuje i oddzwoni. Musimy uzbroić się zatem w cierpliwość.

 

Kiedy:

1.06.2018 r. (piątek) – godz. 10.00 – 15.00

2-3.06.2018 r. (sobota i niedziela) – godz. 11.00 – 16.00

Gdzie:

Centrum Nauki i Techniki EC1, strefa wystaw czasowych na parterze, wejście od ul. Wojciecha Jerzego Hasa (od strony dworca Łódź Fabryczna)

 

 

Szczegóły

Początek:
1 czerwca 2018
Koniec:
3 czerwca 2018
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

EC1 Łódź – Miasto Kultury
Tuwima 1/3
Łódź, łódzkie 90-0022
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*