NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Projekt LATO: CIAŁOMAPOWANIE | wystawa Koła Naukowego Fotografów ASP Łódź

9 grudnia | 18:00 - 20:00

Z okazji wskrzeszenia Koła Naukowego Fotografów grupa studentów I, II i III roku ASP w Łodzi zaprasza na wernisaż wystawy CIAŁOMAPOWANIE, który odbędzie się 9 grudnia 2021 o godz. 18:00 w 6. dzielnicy przy ul. Piotrkowskiej 102 (2 piętro).
Autorzy:
ALEKSANDER TYLMAN / ALEKSANDRA CHĘCIŃSKA / BORYS GÓRSKI / DOMINIK SZYGA / DOMINIKA JÓŹWIAK / GABRIELA PAWIK / JAN SOKALA / JULIA CZECH / MARLENA WASŁOWICZ / MARTYNA TAMBORSKA / MATEUSZ PECYNA / MATEUSZ ZUBEL / MIKOŁAJ NOWOSAD / NATALIA POLKOWSKA / PAULINA KRAWCZUK / PIOTR KUSIAK / POLA SZTUK / ZUZANNA ZIARNIK
_________________
po 19:00 AFTER: HELIOTROPÉ & JD KOLIZJA
(sound & visual)
‣ JD Kolizja to didżejskie wcielenie @jakgdyby. Rytm i kompozycje kontrastów eksploruje zarówno w warstwach wizualnych jak i dźwiękowych. Jej klubowa selekcja to przede wszystkim szybkie uderzenia: ghetto electro, juicy jungle, hi-tec breaks. Na wieczór w 6 dzielnicy szykuje zderzenie z jeszcze bardziej eksperymentalną elektroniką i egzotycznymi instrumentalnymi motywami.
‣ Heliotropé – animator i artysta audio-wizualny z zamiłowaniem do formatów analogowych i eksperymentalnego kina. Dla swoich setów szpera w poszukiwaniu muzycznych ciekawostek poukrywanych w zakamarkach świata, by podzielić się ze słuchaczami niecodziennymi brudnymi noisowymi traczkami w zestawieniu z ciepłym brzmieniem bliskowschodnich sióstr i braci. W 6 dzielnicy uraczy nas mieszanką na ciepło i zimno: rytmicznymi sensualnymi melodiami i sentymentalnością post-punkowego undergoundu.
Wydarzenie odbywa się w ramach Projektu LATO.
Organizator: Fundacja Liberte!, 6. Dzielnica
Partner główny: Miasto Łódź
Partnerzy: Dom Literatury w Łodzi, Plaster Łódzki, Miej Miejsce, Poster Toster, Inne Beczki, Studenckie Radio Żak Politechniki Łódzkiej, NN6T / Notes Na 6 Tygodni, , FYH!, Krytyka Polityczna
__________________
Wstęp na wszystkie wydarzenia jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona. Nie ma możliwości rezerwowania miejsc. Wydarzenia będą odbywały się zgodnie z wytycznymi i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.
Zadanie „PROJEKT: LATO” jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi.
REGULAMIN WYDARZENIA: https://liberte.pl/…/2021/06/lato-2021-regulamin.pdf

Szczegóły

Data:
9 grudnia
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

6 dzielnica
Piotrkowska 102
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/6dzielnica/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*