NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Delegacja w Tropikach: Powrót do domu

16 września 2020 | 22:00 - 23:30

Przez całe wakacje mieliście okazję śledzić poczynania śmiałków z całej Polski, którzy serwując Wam swoje autorskie koktajle, walczyli o miano najlepszego teamu w Tropikach. Czas zatem podsumować te zmagania i ogłosić zwycięzców! Zapraszamy na koktajle i (prawie) uroczyste ogłoszenie wyników.

Kto zatem stanie na barze w ten wyjątkowy dzień? A nie kto inny, jak nasi stali srodowi bywalcy. Chyba każda Delegacja miała okazję poznać Wojtka, który z uporem maniaka co tydzień testował swoje kubki smakowe (i wątrobę).

Wojciech – z pasji wspinacz, a z zamiłowania do zrozumienia ludzi i tworzenia z nimi relacji kelner/barman/kierownik w łódzkiej restauracji (a w Kiju za barem najpewniej już Magister Psychologii). Swoje początki w barmaństwie miał w Bierhalle gdzie leje się piwo. Można powiedzieć, że to dalej jego początki 😛 Na szczęście jest to chłopak kreatywny. W środę przyniesie ze sobą dużo dobrej energii, Bierhallowe piwo i kilka powodów do radosnego picia. Jednym z nich będzie obroniona Praca Magisterska zaś drugim jego 25 urodziny, które tego dnia mieć będzie. Nie zawiedźcie chłopaka i zróbcie mu tabakę na barze. 😉

Maria – nudny człowiek bez hobby i ciekawych anegdotek z życia.
Jak sama mówi, na samym początku swojej kariery barmańskiej robiła “lody i gofry za kasę” w barze nad morzem 😉 Później trafiła na nieco dłużej do restauracji bułgarskiej, jako napęd do tacy. Idąc dalej Pietryną przez kilka lat zlewała hektolitry Jamesona, Guinessa w legendarnym Irish Pub, Nadal szuka nowego rekordzisty w ilości wypitych Belfastów. Obecnie od dwóch lat rezyduje w Bierhalle Esplanada – piwo, piwko, piweczko, Excel, targety, niech ta buda nie spłonie.

Kuba – nie pan, nie Jakub, bo powagi to to nie ma za grosz. Gość na gościnnym występie, z Bierhalle niezwiązany, ale mocno związany z Wojciechem pełnoletnią już przyjaźnią. Przeszedł długą drogę od napędu do talerzy przez kelnera i barmana aż do szefa baru w, nieistniejącym już, Lokalu. Do tańca i do różańca, można z nim pogadać o ostatnich wynikach naszej reprezentacji w piłkę nożną (ale po co psuć sobie humor) lub o imperatywie kategorycznym Kanta. Ważne, żeby się spotkać w środę przy barze przy dobrym piwie/drinku/czymkolwiek innym, co z radością dla Was stworzymy 😁

Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
16 września 2020
Czas:
22:00 - 23:30
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

KIJ – multitap bar
Jaracza 45
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/kazdykijmadwakonce/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*