NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Muzealne Piąteczki: Akademia Młodego Konserwatora

10 czerwca | 16:15 - 17:00

W ramach Akademii w każdy piątek zapraszamy wszystkie dzieci od 3 do 6 roku życia wraz z opiekunami na rodzinne warsztaty twórcze w Muzeum Archeologicznym i Etnograficznym w Łodzi (plac Wolności 14).
AKADEMIA MŁODEGO ARCHEOLOGA
Jest to cykl 4 warsztatów w obszarach archeologii oraz wystawy czasowej „Grody, zamki, smoki i rycerze”
Koszt zajęć: 15 PLN (w tym bilet wstępu)
Zapisy: edukacja@maie.lodz.pl
telefon/sms 665 655 606
Facebook @edumaielodz
—————-
27.05
Głowa – chronimy i zdobimy
Hełm – nakrycie głowy chroniące przed słońcem, deszczem i strzałami, Wykonaj własny hełm i ozdób go w taki sposób by przyciągać wzrok na każdym turnieju. Średniowieczne manuskrypty pokazują jedno, pstrokatość w średniowieczu była modna, w doborze detali ogranicza cię tylko własna wyobraźnia.
Wianek – gustowne i praktyczne nakrycie głowy, nieodzowny atrybut każdej damy dworu. Kolorowy i odciągający uwagę od rozczochranych włosów. Zaprojektuj swoje średniowieczne nakrycie głowy, którego nie powstydziła by się księżniczka. Na warsztatach wykonamy z materiałów nakrycia głowy noszone przez panie do ochrony włosów przed wiatrem.
03.06
Smok – jaki jest każdy widzi
Latające, pływające czy zionące ogniem, jaki jest twój ulubiony gatunek smoka! Nie zapominaj też że co dwie głowy to nie jedna… Na warsztatach plastycznych zaprojektujemy własne smoki od ogona aż po paszczę.
10.06
Pacynki – szykowne damy dworu, lekkomyślny król czy zły rycerz?
Baśniowy świat, który zmieścisz do plecaka i zabierzesz ze sobą. Zainspiruj się naszą wystawą działu lalkowego i stwórz własne lalki. Czy w twojej baśni pojawią się Szykowne damy dworu, lekkomyślny król czy zły rycerz? Zaprojektuj własną historię. Na naszych warsztatach stworzysz całą gromadę kolorowych postaci.
24.06
Reklama na tarczy
Okrągła, trójkątna, a może w kształcie migdała, jaką tarczą wyróżnisz się w swojej drużynie? Zaprojektuj herb swojego rodu i umieść go na tarczy. W ramach warsztatów wykonaj własną tarczę oraz umieść na niej swój własny barwy by każdy wiedział kim jesteś.

Szczegóły

Data:
10 czerwca
Godzina:
16:15 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Muzeum Archeologiczne i Etnograficzne w Łodzi
Plac Wolności 14
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*