NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Systemowa metoda rozwiązywania konfliktów

13 stycznia 2020 | 17:00 - 19:00

Zapraszamy na pierwsze spotkanie Zwinnej Łodzi w 2020 roku!

Rozpoczynamy warsztatem, podczas którego zaprezentujemy systemową metodę rozwiązywania konfliktów.
Konflikty i spory są nieodłączną częścią funkcjonowania każdego zespołu i organizacji. Są ważną informacją o różnicach dotyczących naszych potrzeb lub strategii na ich zaspokojenie.
Prawidłowo zarządzane i rozwiązywane są sposobem na to, aby budować wspierające relacje i odkrywać nowe, kreatywne strategie współpracy, dające korzyści wszystkim zaangażowanym.
Nasza reakcja na konflikt uzależniona jest zazwyczaj od automatycznego wzorca zachowania w obliczu zagrożenia. Najczęściej uciekamy od sytuacji, atakujemy albo wycofujemy się.
Niestety żadna z tych metod nie przenosi zadowalającego, trwałego rozwiązania, a często wręcz doprowadza do eskalacji sporu.
Proponujemy inny sposób podejścia do konfliktów – systemową metodę uwzględniającą i angażującą każdą ze stron. Przynoszącą rozwiązanie typu wygrany – wygrany. Pomagającą stworzyć bezpieczną przestrzeń do dyskusji oraz nauczyć zespoły konstruktywnego dialogu
w trudnych sytuacjach.

Prowadzące:
Iza Nowaczyk i Beata Moczkowska – mediatorki, i trenerki w idei języka serca Marshalla Rosenberga, założycielki FUNDACJI 4 KROKI. Łączy
je gotowość do wspólnego działania i budowania świata, w którym ludzie potrafią rozmawiać ze sobą, potrafią się usłyszeć i rozwiązywać swoje konflikty, zamiast walczyć o racje. Mają łącznie prawie 50 lat doświadczeń pracy w biznesie i dla biznesu. Znają jego potrzeby i bolączki od podszewki.

Zapisy – to ważne:
Zapisując się na warsztat pamiętaj, że będziemy na Ciebie czekać. Jeżeli w którymś momencie stwierdzisz, że nie możesz jednak przyjść (tylko nie tak 5 min przed spotkaniem ;)) to zaznacz to na meetupie i dzięki temu inna osoba będzie mogła wziąć w nim udział. Po prostu szanujmy możliwości jakie daje społeczność Zwinnej Łodzi oraz swój wzajemny czas. Dzięki 😉

—-> Rozpoczynamy warsztatem, podczas którego zaprezentujemy systemową metodę rozwiązywania konfliktów. <—- ☎️ 13.01.2020 r. 🛎 17:00 📍 CoSpot, zachodnia 70 Iza Nowaczyk i Beata Moczkowska – mediatorki, i trenerki w idei języka serca Marshalla Rosenberga, założycielki FUNDACJI 4 KROKI.

Szczegóły

Data:
13 stycznia 2020
Czas:
17:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Hala Golfowa Muzeum Historii Golfa
Wesalska 47/75
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*