NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

STATION TO STATION: Patti Smith, Thurston Moore, Beck, Savages..

9 września | 19:00 - 20:30

Artysta wizualny Doug Aitken stworzył eksperyment badający mniej materialistyczny i bardziej nomadyczny kierunek tworzenia sztuki, wystaw i uczestnictwa. Wynajął pociąg, który przemierzył całą Amerykę Północną i umieścił w nim stale zmieniającą się społeczność twórczą, w tym artystów, muzyków i kuratorów, którzy współpracowali przy tworzeniu nagrań, dzieł sztuki, filmów i 10 wyjątkowych wydarzeń w całym kraju.
Formalnie innowacyjny film „Station to Station” składa się z 61 pojedynczych jednominutowych filmów, które przedstawiają wydarzenia dziejące przed, w trakcie i po podróży, ukazując tak piękne chwile, jak występ Becka z chórem gospel na pustyni Mojave oraz wiele innych, wyjątkowych happeningów towarzyszących temu oryginalnemu przedsięwzięciu.
Station to Station to kalejdoskop doświadczeń i produkcji artystycznej, a także opowieść o ewolucji naszej kultury twórczej.
W filme zobaczycie między innymi: CAT POWER, PATTI SMITH, THURSTON MOORE, ARIEL PINK, BECK, SAVAGES, NO AGE i wielu innych

Szczegóły

Data:
9 września
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Konkret
Więckowskiego 36
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*