NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Charytatywny koncert rodzinny z Bergamutką i przyjaciółmi

26 sierpnia 2019 | 17:00 - 21:00

KOCHANI! Dobre wieści! Szykuje się wyjątkowe wydarzenie!
Organizujemy koncert rodzinny- dla Was, dla dzieci, dla dużych i małych!
Ostatni wakacyjny poniedziałek, możemy uczcić muzyczną ucztą dla uszu;-)))

Koncert wyjątkowy – gdyż prócz świetnej atmosfery i zabawy BĘDZIEMY MOGLI POMÓC cudownej kobiecie, mamie małej Hanki, kochającej żonie, twórczej artystce – Anna Celebańska!
Część z Was zna Anię gdyż grała z nami kilka sezonów Bergamutkowe koncerty! Obecnie z dużymi pokładami energii i wielkiej miłości do życia – pragnie wrócić do zdrowia…zachorowała na raka piersi i toczy walkę by wrócić szybko do formy… Zatem całkowity dochód z koncertu przekażemy Ani na leczenie, rehabilitacje, suplementację.

TU KILKA SŁÓW OD ANI ( gdyby ktoś nie mógł przybyć na koncert,a chciał pomóc – znajdziecie tu namiary na konto gdzie można przelać środki.
https://zrzutka.pl/f7fbvb

SŁÓW KILKA O KONCERCIE:
I część to Bergamutkowy koncert ( jak zawsze animacje, zabawy dla dzieci i dobra muza) zabierajcie dzieciaki będzie fajowo.
W składzie zagrają: Marta Sobczak piano / Michał Nowak gitara basowa / Piotr Maciej Papierski perkusja / Bergamutka prowadzenie i wokal
Gościnnie zagra z nami Emilia Kudra aktorka Teatru im. Stefana Jaracza i Teatru V6 w Łodzi – zapewniając repertuar, który ucieszy uszy również dorosłą część widowni.

II część
To chwila wytchnienia – nastrojowe, piękne, delikatne i wyjątkowe kołysanki. Uwielbiam ich kojącą moc – dzieci odpoczną, a my dorośli zrelaksujemy się jak nigdy dotąd;-)
PROject SOMNIUM – tworzy Michał Makulski, Paulina Makulska, Dominika Rydz-Kancler, Roma Nowicz
tu można posłuchać:
https://www.facebook.com/projectsomnium/

III część koncertu

To czas gdy będziecie mogli spotkać się z samą Anią Celebańską, której pomagacie – jak wspomniałam to zdolna kobieta o ciepłym, łagodnym głosie. Silna na tyle, że chce się z Wami spotkać i śpiewająco podziękować za to, że z nią jesteście! Zagra dla Was mini recital
Ania ma dar, który polega na tym, że śpiewa łagodnie naturalnie, bez przesłodzenia i zadęcia, jej głos ukoi i mile wprowadzi nas w początek tygodnia;-) Chilli się wspólnie będziemy chilloutować;-))))

kiedy: 26.08.2019
godzina: 17:00
gdzie: Miejski Ośrodek Kultury w Konstatynowie Łódzkim
ul. Łódzka 28
odbiorcy: zapraszam całe rodziny – sami zdecydujecie jak długo możecie zostać, początek to koncert familijny, dla niedzieciatych / bądź tych których dzieci nie muszą iść spać zbyt wcześnie: występ EMiliki, kołysankowy oraz recital Ani – będą na pewno ciekawą propozycją.

bilety: nie podajemy ceny za bilet – każdy wrzuca do skrzyneczki ile uważa, że chce i może – wszystko oddajemy Ani!!!
nie przesyłajcie pieniążków na konto Bergamutki, to nie jest wydarzenie komercyjne – wpłaty gotówką przekażecie przy wejściu na koncert, a my przekażemy je od razu Ani!

rezerwacje: prosimy napiszcie czy się wybieracie
chcemy czuwać nad ilością osób zaproszonych na wydarzenie:
REZERWACJE POD NR. 600 701 863
LUB NA FB BERGAMUTKI

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM MUZYKOM o wielkich serduchach, OLI LOBCE, MARIUSZOWI AUGUSTYNIAKOWI za szybką reakcję, działanie i empatię, Miejskiemu Ośrodkowi Kultury, Stowarzyszeniu Cantores – za możliwość zorganizowania wydarzenia, oprawę muzyczną, salę, pomoc w promowaniu koncertu!

PROSIMY UDOSTĘPNIAJCIE INFORMACJĘ O KONCERCIE!!!!

Szczegóły

Data:
26 sierpnia 2019
Czas:
17:00 - 21:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Konstantynów Łódzki
Konstantynów Łódzki, łódzkie Polska + Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*