NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wszystkie nasze strachy – premierowy pokaz specjalny z udziałem twórców

5 listopada | 19:00 - 21:00

PREMIEROWY POKAZ SPECJALNY Z UDZIAŁEM TWÓRCÓW: WSZYSTKIE NASZE STRACHY

 

5 listopada 2021 r., godz. 19:00
bilety: 25 zł
 

Zdobywca 5 nagród na Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, w tym dla najlepszego filmu – WSZYSTKIE NASZE STRACHY. Już teraz zapraszamy na premierowy pokaz filmu z udziałem twórców – reżysera Łukasza Rondudy oraz odtwórcą jednej głównych z ról, Andrzejem Chyrą.

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach z życia barwnej i łączącej skrajności postaci Daniela Rycharskiego – zaanagażowanego katolika walczącego o odnowę duchową swojej społeczności oraz głęboko wierzącą osobę LGBT, która płynnie łączy wiarę i tęczę.

WSZYSTKIE NASZE STRACHY
reż. Łukasz Ronduda
dramat, Polska 2021, 90′

Daniel jest artystą, katolikiem i aktywistą. Domy w rodzinnej miejscowości ozdobione są jego imponującymi malowidłami, rzeźby trafiają na cenione wystawy w Warszawie, a instalacje w rodzaju podświetlonej i pozdrawiającej głosami mieszkańców kapliczki służą lokalnej wspólnocie. Jego znakiem rozpoznawczym jest bluza ozdobiona tęczowymi elementami. Jako głęboko wierzący katolik, Daniel angażuje się w sprawy duchowe. Mężczyzna uważa, że kościół nie powinien być miejscem wykluczenia a w jego wspólnocie jest miejsce dla każdego bez względu na światopogląd i osobiste wybory. W wyniku dramatycznych wydarzeń Daniel decyduje się na wzięcie udziału w odważnej walce w obronie swoich idei i postanawia rozprawić się z homofobią mieszkańców rodzinnej miejscowości.

Szczegóły

Data:
5 listopada
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Kino Charlie
Piotrkowska 203/205
Łódź, łódzkie 90-451 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.charlie.pl/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*