NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Capoeira

20 czerwca 2018 | 18:00 - 19:00

Darmowy

Środa 20 czerwca

Capoeira powraca do łódzkich parków
Zielona Łódź kontynuuje współpracę z najdłużej działającą w naszym mieście grupą capoeiry – brazylijskiej sztuki walki. To już kolejne wakacje, podczas których można spróbować swoich sił w tej dyscyplinie w łódzkich parkach. Oczywiście całkowicie za darmo.
Capoeira – brazylijska sztuka walki, łącząca elementy akrobatyki, tańca, śpiewu i gry na tradycyjnych brazylijskich instrumentach od lat znajduje się w kalendarzu plenerowych wydarzeń w łódzkich parkach, którym patronuje Zielona Łódź.
By wziąć udział w treningu pod chmurką, nie potrzeba żadnego sprzętu, ani wcześniejszego przygotowania. Wystarczą sportowe buty i chęć do ćwiczeń.
Plenerowe zajęcia capoeiry z Centrum ACADEMIA startują już w środę, 20 czerwca, w Parku im. ks Poniatowskiego o godz. 18, w pobliżu Altany. Trening rozpocznie się od rozgrzewki, a potem wszyscy chętni nauczą się podstawowych kroków, a także elementów akrobatycznych i kopnięć. Będzie można też pouczyć się gry na tradycyjnych brazylijskich instrumentach – bębnie, łuku muzycznym – berimbau i tamburynach.
Szczegółowe informacje na Facebooku: https://www.facebook.com/capoeiralodz/

Szczegóły

Data:
20 czerwca 2018
Czas:
18:00 - 19:00
Koszt:
Darmowy
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Park Poniatowskiego
Park Poniatowskiego
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*