NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Cały OFF czyta dzieciom

27 października 2019 | 11:00 - 15:00

Zapraszamy do zabawy pełnej magii i przygód!

Na chwilę staniecie się detektywami i razem z Lasse i Mają odkryjecie „Tajemnicę szkoły” oraz wyjątkowe miejsca OFF Piotrkowska Center.

Co godzinę (od 11:00 do 15:00) startujemy sprzed bramy wejściowej na OFFa przy ul. Roosevelta 12. Dzieci otrzymają mapkę z informacją dokąd mają kierować się, aby wysłuchać kolejnych fragmentów książki „Tajemnica szkoły” z bijącej rekordy popularności serii „Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai”. Każdy rozdział to jeden stempelek do kolekcji. Nagrodą za komplet stempelków jest poznanie całej historii, wszystkich zakamarków fabryki Ramischa i słodkie niespodzianki od restauracji Spółdzielnia.

Do wspólnego czytania zapraszają – organizator: kameralne studio kulinarne Baccaro – oraz Rezydenci OFFa: Drukarnia Skład Wina & Chleba Łódź, Indygo Pracownia Ceramiki, Len i Bawełna, mebloteka YELLOW, Pan tu nie stał, Patrycja Plesiak Design Atelier, Spółdzielnia, Superminds Academy i Wysokie Półki, a także właściciel i zarządca OFF Piotrkowska Center: OPG Property Professionals.

___

Wydarzenie organizowane jest przez kameralne studio kulinarne Baccaro, pod patronatem Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, przy pomocy OPG Property Professionals i wsparciu Wydawnictwo Zakamarki.

Szczegóły

Data:
27 października 2019
Godzina:
11:00 - 15:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

OFF Piotrkowska
Piotrkowska 138/140
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*