NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

 

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gwiazdka z Maestro André Rieu – Premiera

31 grudnia 2021 | 16:00 - 18:00

Gwiazdka z Maestro André Rieu – Premiera

31.12.2021 godz. 16.00

Kino Szpulka Łódzkiego Domu Kultury

Bilety: 32 PLN/ 27 PLN ulgowe do nabycia w kasie kina i przez internet na stornie https://kino.ldk.lodz.pl/film?title=sylwester-w-kinie-szpulka-gwiazdka-z-maestro

Wydarzenie na Facebooku https://fb.me/e/1Qa4olagc

 

Na tę premierę wszyscy długo czekaliśmy. Maestro nagrał to show podczas serii gwiazdkowych koncertów na żywo w 2019 roku i chciał je pokazać widzom kinowym na Gwiazdkę 2020 roku. Pandemia jednak pokrzyżowała te plany.

Na szczęście jednak wróciliśmy do kin i w końcu możemy wspólnie obejrzeć tę długo wyczekiwaną premierę. A co Was czeka na wielkim ekranie?

André Rieu i jego urocza Orkiestra Johanna Straussa przygotowali dla Was przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą magiczne show. Maestro „wybudował” własny Pałac Zimowy w swoim rodzinnym Maastricht. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozbrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce i inne nieśmiertelne bożonarodzeniowo-noworoczne przeboje.

„Jingle Bells”, „O Holy Night”, „Oh Happy Day” czy „Mary’s Boy Child” to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa, ale także chóru gospel.

Rozgrzejcie Wasze serca tym pełnym niespodzianek koncertem. Dzięki niemu poczujecie magię Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Szczegóły

Data:
31 grudnia 2021
Godzina:
16:00 - 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Kino ŁDK Szpulka
Traugutta 18 s. 105
Łódź, Łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*