Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Sposób na efektywny zespół – facylitacyjny model zarządzania

Październik 14 | 17:30 - 19:00

Facylitacja to takie oddziaływanie na pracę grupy ludzi podczas wspólnych spotkań, które ułatwia osiągnięcie jak najlepszych rezultatów przy optymalnym wykorzystaniu czasu i maksymalnym skorzystaniu z potencjału osób zaangażowanych w spotkanie.
Dzięki udziałowi w warsztacie uczestnicy poznają główne założenia facylitacji oraz kilka prostych metod, jak wesprzeć efektywność pracy zespołowej.
*
Aleksandra Bukowska:
Moją misją jest słuchanie – dzięki niemu pomagam liderom i zespołom w sprawnym funkcjonowaniu. Jestem certyfikowaną trenerką (International Trainers and Facilitators Federation) , facylitatorką (Szkoła Facylitatorów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego), specjalistką zarządzania zmianą i optymalizacji procesów (doświadczenie jako project leader w międzynarodowej korporacji).
Z wykształcenia jestem filologiem germańskim, mam ukończone studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Public Relations.
Specjalizuję się w prowadzeniu sesji facylitowanych, dzięki którym zespoły lepiej się komunikują, sprawniej podejmują decyzję, znajdują nietuzinkowe rozwiązania swoich problemów czy wspólnie pokonują sytuacje konfliktowe. Przeprowadziłam ich setki spotkań małych i dużych zespołów i za każdym razem jestem pod wrażeniem, ile fantastycznych rzeczy można wspólnie wypracować.

Szczegóły

Data:
Październik 14
Czas:
17:30 - 19:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

SkyHub
Piotrkowska 148/150
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://skyhub.lodzkie.pl/