NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

 

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bieg Trzech Króli

6 stycznia | 17:00 - 19:00

W czwartek, 6 stycznia, o godz. 17 z rynku w Manufakturze wystartuje kolejna edycja Biegu Trzech Króli. Cykliczne wydarzenie cieszy się dużą popularnością wśród łodzian, którzy będą mogli oglądać start i finisz biegu właśnie w Manufakturze.

Trasa Biegu Trzech Króli ma 5 kilometrów i prowadzi z Manufaktury przez ulicę Ogrodową, następnie Zachodnią, Zamenhofa do Piotrkowskiej, aby powrócić na rynek Manufaktury przez Plac Wolności. Optymalny dystans pozwala na udział nawet amatorom, którzy na co dzień nie trenują regularnie.
W tym roku, ze względu na pandemiczne obostrzenia, limit uczestników wynosi 1500. Chętni mają jeszcze czas na zarejestrowanie się – wystarczy wypełnić formularz na stronie www.lodzbiegtrzechkroli.pl, a następnie odebrać swój pakiet startowy. Biuro zawodów będzie zlokalizowane w budynku dawnej Elektrowni w Manufakturze. Po pakiety można się zgłaszać 4 (wtorek) i 5 stycznia (środa) w godzinach 10-12 i 17-21. 6 stycznia (w czwartek) Biuro będzie otwarte tylko dla zawodników spoza Łodzi, od 14 do 16.45.
W czwartek warto odwiedzić rynek Manufaktury, by wesprzeć biegaczy – głośny doping będzie najlepszą motywacją! Po zakończeniu imprezy można też zjeść coś ciepłego w restauracjach na rynku lub Qulinarium, które będzie otwarte od godz. 12 do 20.

Harmonogram Biegu Trzech Króli:
14.00 – otwarcie Biura Zawodów
16.45 – zamknięcie Biura Zawodów
17.00 – start Biegu
17.30 – dekoracja kategorii OPEN kobiet i mężczyzn
17.45 – dekoracje w kategoriach wiekowych
18.30 – zakończenie imprezy

Szczegóły

Data:
6 stycznia
Godzina:
17:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Manufaktura
Drewnowska 58
Łódź, łódzkie 91-002 Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*