NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Majówka z Vogue

3 maja 2020 | 11:00 - 17:00

NIEDZIELA 03 maja 2020

Instagram „Vogue Polska”:

Trening z modelką Martą Dyks
Opis: Trening ogólnorozwojowy dla każdego, bez względu na płeć i poziom zaawansowania, obejmuje m.in. elementy animal flow i jogi. Niepotrzebne będą mata, buty i sprzęt. Modelka i jej trenerka udowodnią, że złożony z prostych ćwiczeń trening może być wyjątkowo efektywny.
Prowadząca: Marta Dyks i Katarzyna Żbikowska
Godzina: 11.00

Q&A z Moniką „Jac” Jagaciak
Opis: Top modelka, mama półtorarocznej Mili i gwiazda sesji okładkowej najnowszego wydania „Vogue Polska” odpowie na żywo na pytania czytelników.
Godzina: 16.00

Vogue.pl

Streaming spektaklu „Konstytucja na Chór Polaków”, Teatr Nowy
Opis: Konstytucję czytają m.in. aktorzy Nowego Teatru (m.in. Jacek Poniedziałek, Krzysztof Zarzecki, Bartosz Gelner), chór kobiet, dzieci, aktorzy Teatru 21, uchodźcy, kibice Legii i wiele innych osób. Reżyserką i pomysłodawczynią spektaklu jest Marta Górnicka.
Godzina: całodniowy

Streaming filmów artysty Nicholasa Mangana
Opis: Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na pokaz filmów australijskiego artysty Nicholasa Mangana. Pokaz odbędzie się w ramach programu towarzyszącego wystawie „Wiek półcienia / The Penumbral Age. Sztuka w czasach planetarnej zmiany”.
Godzina: 12.00–24.00

Podcast „Kolacja z książką” – Iza Bartosz i Filip Niedenthal
Opis: Redaktor naczelna wydawnictwa OsnoVa Iza Bartosz pyta ważne postaci kultury, z kim zjadłyby wymarzoną kolację, i prosi je o wybranie trzech książek, o których chciałyby podyskutować. Tym razem redaktor naczelny „Vogue Polska” zdradza, że marzy o kolacji i rozmowie z Zuzanną Łapicką.
Godzina: całodniowy

Co jeszcze czeka na Was w niedzielę? Playlistę ulubionych utworów na Spotify zaprezentuje Łukasz Aksamit, dyrektor artystyczny „Vogue Polska”, a na naszym Insta Stories znajdziecie quiz poświęcony serialowi „Seks w wielkim mieście”.

Szczegóły

Data:
3 maja 2020
Godzina:
11:00 - 17:00
Kategorie Wydarzenie:
,

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*