NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bednarek

8 grudnia 2019 | 19:00 - 21:00

Bednarek

Organizator: Stodoła
Bilety: od 69 zł do nabycia na stronach www.stodola.pl, www.ticketclub.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

W związku z planami dotyczącymi realizacji nowego projektu, Kamil Bednarek poinformował fanów o konieczności zmiany terminów koncertów w ramach trasy promującej najnowszy album. Nowa trasa zaplanowana jest na jesień 2019 i odbędzie się w dniach 22 listopada – 14 grudnia. Zakupione dotychczas bilety zachowują swoją ważność! Ewentualnych zwrotów wejściówek można dokonać w miejscach ich zakupu.


BEDNAREK wyrusza w trasę koncertową promującą najnowszy album. Formacja Kamila Bednarka ogłosiła daty koncertów, które odbędą się w 8 największych polskich miastach.

Rok 2008 – powstaje zespół Star Guard Muffin, którego pierwszym wydawnictwem była EP-ka zatytułowana “Ziemia Obiecana”. Zespół zdobył szeroką popularność w 2010 roku, dzięki telewizyjnemu programowi “Mam Talent” i sukcesowi odniesionemu w nim przez Kamila Bednarka – wokalisty, kompozytora, autora tekstów i multiinstrumentalisty. Wydany w tym okresie debiutancki album Star Guard Muffin pod tytułem “Szanuj” uzyskał status podwójnej platyny.

W 2011 roku Star Guard Muffin gościli na Jamajce, a efektem sesji nagraniowej w studio Tuff Gong rodziny Marley był maxisingiel “Jamaican Trip”, gdzie wśród gości pojawili się m.in. Capleton, Stephen Newland (Rootz Underground), Dean Fraser, The Tamlins czy muzycy zespołu Shaggy’ego.

W 2012 roku po zmianach w składzie narodził się zespół BEDNAREK, który nagrał wysoko ocenianą płytę “Jestem…”. Album utrzymywał się w zestawieniu OLiS ponad 12 miesięcy, a po upływie roku od wydania ponownie zajął pierwszą pozycję. Rok później ukazał się suplement zawierający remixy oraz dubowe i koncertowe wersje. Krążek uzyskał status diamentowej płyty.

W roku 2013 zespół BEDNAREK zwyciężył w plebiscycie MTV Music Awards w Europie Środkowej, zaś w 2014 na rynku pojawiło się wydawnictwo koncertowe DVD/CD z Przystanku Woodstock.

Rok 2015 to album “Oddycham”, zrealizowany m.in. w Tuff Gong Studio z gościnnym udziałem światowych gwiazd reggae, takich jak Alborosie, Junior Kelly czy Dean Fraser. Płytę promowały single “List”, “Euforia” i “Sailing”. 1 grudnia 2017 ukazał się album Kamila Bednarka “TALIZMAN”. Krążek ten został wydany przez wytwórnię SPACE RECORDS – wytwórnię założoną na początku 2017 roku przez Kamila Bednarka. Po miesiącu od premiery pokrył się złotem.

W listopadzie 2018 zespół BEDNAREK zagrał w warszawskiej Stodole koncert jubileuszowy z okazji 10-lecia aktywności scenicznej. Gościnny udział w wydarzeniu wzięli: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Enej, Rafał Karwot, Grubson, BRK, Jarecki oraz Igor Herbut. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy tłumnie towarzyszyli muzykom w hucznych obchodach dekady aktywności scenicznej.

Rok 2019 to czas trasy koncertowej promującej nowy album, w którą zespół Bednarek wyruszy w listopadzie. Podczas wydarzeń, oprócz materiału z najnowszego krążka, fani usłyszą także największe przeboje grupy.

Szczegóły

Data:
8 grudnia 2019
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Klub Wytwórnia
Łąkowa 29
Łódź, łódzkie 90-554 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.wytwornia.pl