NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Łódzka Scena Drag: DRAG Niepodległości

11 listopada | 20:00 - 22:00

Czy narzekaliście, że w Łodzi nie ma wydarzeń z Drag Queenami? My tak! Z tego powodu rozpoczynamy cykl wydarzeń poświęcony kulturze Drag. Jest to wynik współpracy pomiędzy Drag Queen Revox, czyli Królową Wielkopolski 2019, a pubem kulturalnym Pop’n’Art!
W dniu 11 listopada będziecie mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu, gdzie dwie Drag Queenki będą rozmawiać o Polsce, polskiej muzyce, sztuce i filmach. Jak czerpią inspirację z rodzimych artystów. Będzie trochę poważniej, ale nie zabraknie śmiechu, komizmu i przed wszystkim rozrywki! Jak zawsze zobaczycie naszą stałą rezydentkę – Revox Eleganzę (https://www.instagram.com/revox_drag/). Jej gościnią będzie Uwaga Remont- śpiewająca drag queen, pochodząca z Poznania. Debiutująca na Balu Debiutantek vol. 2 na scenie nie istniejącego już klubu Punto Punto. Uczestniczka internetowego konkursu Drag Race Online II.
Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udział w kolejnym wydarzeniu, macie ciekawy pomysł, jesteście zainteresowani kulturą Drag albo jesteście bardziej lub mniej lokalną/lokalnym Drag Queen/Drag Kingiem lub innym performerem/performerką, dajcie nam znać i napiszcie maila do Revoxa – revoxeleganza@gmail.com.
Wejście: 10zł

Szczegóły

Data:
11 listopada
Godzina:
20:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Pop’n’Art
Plac Wolności 6
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/popartlodz/

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*