NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Adonis ma gościa

1 czerwca | 18:00 - 19:00

ADONIS MA GOŚCIA | 1 CZERWCA 2022 | GODZINA 18:00
– BILETY 49 ZŁ –
Wyobraź sobie Papugę, która mieszka w klatce i uważa się za Króla Świata. Nie musi niczego robić, wszyscy jej usługują… I wyobraź sobie, że do pokoju Papugi trafia Wrona, wolna i znająca świat, która na wstępie oznajmia: nie jesteś Królem, jesteś niewolnikiem! Przezabawny spektakl z bardzo mądrą puentą, spektakl nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych, którzy odnajdą w bajce odbicie własnego świata.
Adonis ma Gościa” to zabawna I pouczająca historia opowiadająca o tym, co jest naprawdę ważne w życiu i o szczęściu, które leży na wyciągnięcie ręki.
Papuga Adonis myśli, że jest najpiękniejszym i najmądrzejszym królem, mieszka we wspaniałym pałacu, a ci, którzy go karmią, to jego służący. Kiedy do jego klatki trafia potrącona przez auto wrona, cały świat Adonisa staje na głowie. Wrona tłumaczy mu, że nie jest królem, tylko niewolnikiem, a jego pałac, to klatka. Wspólne przebywanie dzikiej wrony i wytresowanej papugi, prowadzi do wielu zaskakujących i zabawnych zdarzeń. Kiedy ptaki poznają się bliżej, Adonis dowiaduje się, co to jest wolność, przyjaźń, miłość i rodzina oraz swoboda latania. W końcu oba ptaki planują wspólną, wielką ucieczkę…
Spektakl przeznaczony dla dzieci w wieku 6 – 11 lat, na którym rodzice i opiekunowie również będą się świetnie bawić. Wartka i bardzo zabawna akcja, wpadające w ucho piosenki oraz ponadczasowe przesłanie, gwarantują niezapomniane wrażenia, zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom.
Czas trwania 60 minut.
Autorem tekstu jest niemiecki dramaturg, Fred Apke, reżyserem i autorem tekstów piosenek jest Grzegorz Matysik a muzykę skomponował Piotr Klimek. Dodatkową atrakcją spektaklu stanowią barwne kostiumy z ptasich piór.
Występują: Katarzyna Witek i Wojciech Czarnota.

Szczegóły

Data:
1 czerwca
Godzina:
18:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Artkombinat Scena Monopolis
Kopcińskiego 62a
Łódź, Poland
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*