NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Baby Boom Bum – odwołane

18 marca | 11:00 - 13:00

BABY BOOM BUM

GRUPA 0-1 LAT
g. 11.00
Grupa -1-3 LATA
g. 12.00

Obcowanie z muzyką może być ciekawą przygodą i wzbogacającym przeżyciem już dla najmłodszych. Z myślą o dzieciach do lat trzech przygotowaliśmy warsztaty Baby Boom Bum. Zapraszamy na nie maluchy wraz z rodzicami lub innymi bliskimi opiekunami. W niewielkiej sali, odpowiednio dostosowanej do wizyty naszych małych Gości, w przyjaznym i bezpiecznym otoczeniu, w towarzystwie znanych Dorosłych dzieci obcują z muzyką. Tym nieco starszym proponujemy proste aktywności i zabawy dźwiękowe, niekiedy z użyciem rekwizytów. Takie doświadczenie pozwala przekonać się, że muzyka może być pięknym i ciekawym sposobem na porozumiewanie się ze sobą.

Zajęcia Baby Boom Bum oparte są na koncepcji amerykańskiego muzyka, jazzmana i pedagoga Edwina Eliasa Gordona (1927–2015), który zwracał uwagę, że muzyka powinna być traktowana jak język, który ludzie poznają od pierwszych chwil życia, uczą się go rozumieć i za jego pomocą porozumiewać. Gordon podkreślał, że małe dzieci są najbardziej chłonne i podatne na naukę: „Ci, którzy dużo wiedzą o rozwoju dziecka, żartują czasami, że chcieliby umrzeć jako małe dzieci, ale najpóźniej jak tylko byłoby to możliwe. Zdają sobie bowiem sprawę, że możliwości uczenia się nigdy nie są większe niż w chwili narodzin. Wobec tego przyjmując, że najważniejszym okresem dla uczenia się jest czas od pierwszych chwil po urodzeniu (a może jeszcze przed tym faktem) do ukończenia trzeciego roku życia, należy kierować dzieckiem tak, aby odbierało nieustrukturowane, nieformalne oddziaływania”.

Cena 30 PLN obejmuje warsztat dla malucha z dwojgiem opiekunów. Zakup trzech i więcej zajęć daje rabat 20% (24 PLN dla malucha i dwojga opiekunów). W każdej grupie BBB nie może być więcej niż 15 uczestników, wraz z rodzicami. Zajęcia trwają pół godziny.

INFORMACJE, REZERWACJE I SPRZEDAŻ BILETÓW
Kasa biletowa FŁ, tel. 42 664 79 79, czynna w dni robocze 10.00-18.00, wtorek i piątek do 20.00.
bilety@filharmonia.lodz.pl

Honorujemy karty płatnicze.

Należność za bilety zarezerwowane prosimy wpłacać na rachunek (bilety na zajęcie opłacone przelewem można odebrać w kasie biletowej FŁ przed warsztatami):
51 1020 3352 0000 1902 0242 2756

Bilety zakupione w abonamencie oraz online nie podlegają zwrotowi.

Sprzedaż w kasie FŁ i online oraz rezerwacje na zajęcia w sezonie 2019/2020 rozpoczniemy na początku września 2019.

Szczegóły

Data:
18 marca
Czas:
11:00 - 13:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina
Narutowicza 20/22
Łódź, łódzkie 90-135 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://filharmonia.lodz.pl

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*