NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Aukcja Dzieł Sztuki

29 listopada 2019 | 18:00 - 19:00

Wystawa i sprzezż obrazów łódzkich artystów. Aukcję prowadzi Pan Janusz Wiśnioch. Wystawa prac wystawionych do sprzedzży dostępna w dniach 26.11 -03,12.2019.
Galeria na Piętrze jest miejscem znanym i cenionym na kulturalnej mapie Łodzi, gdzie Okręg Łódzki ZPAP od lat prezentuje sztukę współczesną w szerokim zakresie. Chcielibyśmy od tego roku zainicjować tradycję corocznych, przedświątecznych aukcji sztuki. Będzie to oprócz wernisaży i wystaw kolejna, nowa forma promocji twórczości łódzkich artystów. ” Wielka Przedświąteczna Aukcja Dzieł Sztuki” organizowana w siedzibie Okręgu Łódzkiego Związku Polskich Artystów Plastyków ma na celu zdobycie funduszy na działalność Galerii na Piętrze i naszego stowarzyszenia.
Organizatorzy jako niestrudzeni animatorzy i twórcy kultury, chcieliby też nadać aukcji rangę znaczącego wydarzenia artystycznego, połączonego z wystawą „Przegląd Twórczości Członków ZPAP /OŁ”. Będzie to także wspaniała okazja do spotkania się różnych środowisk . Przede wszystkim zapraszamy, Miłośników Sztuki, ludzi biznesu, tych wszystkich, dla których obcowanie ze sztuką jest egzystencjalną potrzebą. Będą mogli zadowolić swoje wykwintne gusta, ponieważ ukazane będzie szerokie spektrum stylistyki w sztuce współczesnej – kilkadziesiąt różnorodnych dzieł, od realizmu do abstrakcji.
Ceny wywoławcze !00PLN. 300 PLN.
Serdecznie zapraszamy do oglądania wystawy i udziale w aukcji.
Prezes ZPAP /OŁ
Ewa Fukuoka

Szczegóły

Data:
29 listopada 2019
Czas:
18:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Galeria ZPAP Na Piętrze
Piotrkowska 86
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map