NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ASPiruj, kreuj, GRAweruj

19 września 2019 | 12:30 - 14:00

Serdecznie zapraszam na event będący zwieńczeniem trwającego od kilku miesięcy konkursu „ASPiruj, kreuj, GRAweruj”, dedykowanego Studentom Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Konkurs realizowany jest w ramach inicjatywy artystycznej sponsora – firmy Radaway, producenta kabin i brodzików prysznicowych. Co roku, młodzi artyści ASP projektują grafikę dedykowaną do umieszczenia na szkle. Najlepsi twórcy wyłonieni poprzez głosowanie internautów, otrzymują nagrodę pieniężną, a ich projekty trafiają do najnowszego katalogu Radaway jako autorski wzór kabiny prysznicowej wykonany metodą grawerunku.  Konkurs poprzedzony jest wizytą studentów w pracowni, gdzie w praktyce poznają proces powstawania graweru na szkle.

 

Wydarzenie z udziałem tegorocznych Laureatów „ASPiruj, kreuj, GRAweruj” oraz gościa honorowego dr hab. prof. ASP Grzegorza Reńskiego, odbędzie się 19 września o godzinie 12:30 w hotelu Andels, przy ulicy Ogrodowej 17 w Łodzi. W ramach eventu nastąpi wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy najlepszych prac, która będzie dostępna do obejrzenia w Manufakturze.

Harmonogram wydarzenia:

 

12:30 – 13:00  Przybycie Gości, welcome drink, poczęstunek

13:00 – 13:45   Powitanie Gości, informacja o konkursie, pokaz zdjęć z wizyty studentów w fabryce wykonywania graweru, rozdanie nagród za najlepsze prace studentów ASP

13:45 – 14:15   Otwarcie wystawy w Manufakturze

Szczegóły

Data:
19 września 2019
Godzina:
12:30 - 14:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

Hotel andel’s
Drewnowska 58
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*