NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ASHIYA PHOTO ASSOCIATION SOLO EXHIBITION

15 lipca 2019 | 19:00 - 20:00

Zapraszamy na wernisaż wystawy “ASHIYA PHOTO ASSOCIATION SOLO EXHIBITION” które odbędzie się 15 lipca 2019 r. o godz. 19:00 w Galerii Tłustym Drukiem w Łodzi przy ulicy Więckowskiego 18.

Stowarzyszenie Fotografików z miejscowości Ashiya w Japonii we współpracy i dzięki Łódzkiemu Towarzystwu Fotograficznemu oraz Galerii Tłustym Drukiem po raz pierwszy w Polsce ma zaszczyt zaprezentować swoje zdjęcia. Zaszczyt tym większy, gdyż właśnie w roku 2019 przypada setna rocznica nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polska i Japonią. W ten piękny aspekt czasu wpisuje się jeszcze jedna, szczególnie ważna rocznica, a mianowicie dokładnie w tym roku nasze, Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne celebruje 70 lat swojej aktywnej działalności. Ten doskonały splot historii pragniemy wspólnie świętować poprzez zapoczątkowanie wzajemnych wystaw fotograficznych zarówno w Polsce jak i w Japonii. Fotografia, jako sztuka wrażliwa, jest pięknym medium pozwalającym odbiorcom zarówno w Polsce jak i w Japonii, na podjęcie własnej interpretacji przekazu jaki za sobą niesie. Nie pozostaje zatem nam nic innego, jak bardzo serdecznie zaprosić wszystkich Państwa do podjęcia tego wyzwania i zapoznania się osobiście z twórczością japońskich fotografów.Stowarzyszenie Fotografików z miejscowości Ashiya w Japonii we współpracy i dzięki Łódzkiemu Towarzystwu Fotograficznemu oraz Galerii Tłustym Drukiem po raz pierwszy w Polsce ma zaszczyt zaprezentować swoje zdjęcia. Zaszczyt tym większy, gdyż właśnie w roku 2019 przypada setna rocznica nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polska i Japonią. W ten piękny aspekt czasu wpisuje się jeszcze jedna, szczególnie ważna rocznica, a mianowicie dokładnie w tym roku nasze, Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne celebruje 70 lat swojej aktywnej działalności. Ten doskonały splot historii pragniemy wspólnie świętować poprzez zapoczątkowanie wzajemnych wystaw fotograficznych zarówno w Polsce jak i w Japonii. Fotografia, jako sztuka wrażliwa, jest pięknym medium pozwalającym odbiorcom zarówno w Polsce jak i w Japonii, na podjęcie własnej interpretacji przekazu jaki za sobą niesie. Nie pozostaje zatem nam nic innego, jak bardzo serdecznie zaprosić wszystkich Państwa do podjęcia tego wyzwania i zapoznania się osobiście z twórczością japońskich fotografów.

Autorzy wystawy:
Makiko Doi, Damian Gajewski, Masaharu Inoue, Toru Katayama, Toshihiro Kato, Shigenori Kinoshita, Chicori Couga, Yasuhiro Maruta, Tokuichiro Morihara, Nariaki Naito, Susumu Shinya, Koichi Takatsuka, Souya Tanaka, Nazuna Wakimoto, Mieko Yamada, Shen Yiming.

Wernisaż wystawy 15 lipca 2019 r. o godz. 19:00
Galeria Tłustym Drukiem, Łódź, ul. Więckowskiego 18

Wystawa towarzysząca Jubileuszom:

70-lecia Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego
100-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską i Japonią

Szczegóły

Data:
15 lipca 2019
Czas:
19:00 - 20:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Galeria Tłustym Drukiem
Więckowskiego 18
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map