NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ania Dąbrowska

6 kwietnia 2019 | 20:00 - 22:00

Ania Dąbrowska – The Best Of (support: Robert Cichy)

Organizator: Wytwórnia
Bilety:
I pula do wyczerpania: miejsca stojące 65 zł z kartą zniżkową / 70 zł bez karty zniżkowej; balkony: 95 zł z kartą zniżkową / 100 zł bez karty zniżkowej


Ania Dąbrowska to artystka, która od wielu lat prężnie działa na polskiej scenie muzycznej. Pod koniec 2017 roku wydała album zatytułowany „The Best Of”, który poniekąd podsumowywał jej dotychczasową twórczość. Wiosną 2018 roku mogliście zobaczyć i usłyszeć Anię na wyprzedanym koncercie w Wytwórni. Tej wiosny piosenkarka powraca do Łodzi, by ponownie napełnić swoich fanów niesamowitymi emocjami i energią płynącą z jej piosenek!
 
Dąbrowska to nie tylko obdarzona pięknym, matowym i ciepłym głosem wokalistka, ale także kompozytorka, producentka i autorka tekstów. Za muzyczne osiągnięcia wyróżniono ją wieloma nagrodami, w tym aż dziewięcioma Fryderykami. Wrodzony talent artystki do tworzenia piosenek o miłości docenili również producenci filmowi, a widzowie mogli usłyszeć jej piosenki promujące następujące komedie romantyczne: „Nigdy nie mów nigdy” (2009), „Porady na zdrady” (2017) czy ostatnio „Serce nie sługa” (2018) w reżyserii Filipa Zylbera.

Utwory Dąbrowskiej o poszukiwaniu miłości łączą w sobie zabawę i trzeźwe spojrzenie na współczesne związki. Nie da się zaprzeczyć, że muzyczne love story w wykonaniu Ani Dąbrowskiej zawsze chwyta za serce już od pierwszych dźwięków.

 

Supportem Ani Dąbrowskiej będzie gitarzysta, wokalista, kompozytor i producent – Robert Cichy, który od 2004 roku stale współpracuje z artystką. Muzyk udzielił się na ponad 50 płytach polskich wykonawców. Na swoim koncie ma także współpracę z Anią Rusowicz, Urszulą Dudziak i Michałem Urbaniakiem. Koncertował ze Smolikiem, komponował dla Piotra Zioły, był producentem płyt Marceliny, nagrywał dla Julii Pietruchy. Lider zespołu Chilli oraz June (z którymi m.in. supportował Lennego Kravitz’a, N.E.R.D.’a czy Jamiroquai’a). Jako gitarzysta czołowych artystów polskich koncertował na największych festiwalach w Polsce, a także za granicą m.in. w Japonii, Francji, Turcji, Anglii, Włoszech oraz na Mauritiusie.

9 lutego 2018 roku Robert Cichy wydał swoją autorską płytę zatytułowaną „SMACK”, której jest producentem, autorem wszystkich tekstów i kompozytorem muzyki. Nagrał także wszystkie wokale i instrumenty (gitary, basy, syntezatory, banjo czy bałałajkę). Płyta, dla której punktem wyjścia pozostają instrumenty strunowe, wzbogacona jest także o nieco mocniejsze bity.

Album zyskał bardzo dobre opinie wśród recenzentów. Materiał z płyty „SMACK” otworzy wieczór 6 kwietnia, a Robert Cichy wystąpi w towarzystwie swojego zespołu: Asia Glubiak – perkusja oraz Irena Filuś – skrzypce.

Szczegóły

Data:
6 kwietnia 2019
Godzina:
20:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Klub Wytwórnia
Łąkowa 29
Łódź, łódzkie 90-554 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://www.wytwornia.pl

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*