Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

IMPRO ze świata – warsztat z improwizacji teatralnej

Lipiec 21 | 13:00 - 18:30

„IMPRO ze świata – warsztat z improwizacji teatralnej”

Jak się robi IMPRO na świecie?

Jak to mówią – co kraj to obyczaj. Piękna sztuka improwizacji rozrasta się i zaczyna kiełkować na całym świecie. Wiemy, że w Polsce z nasionek improwizacji wyrosło coś naprawdę wspaniałego. A jak to wygląda na świecie? Czy amerykańska, brytyjska, francuska, holenderska i fińska gleba była łaskawa?

Możecie się przekonać już w niedzielę 21 lipca!

Zapraszamy serdecznie na warsztat, podczas którego poznacie techniki i ćwiczenia przyniesione od improwizatorów z pięciu różnych krajów – dobrane tak, aby uczynić te warsztaty niezapomnianym przeżyciem. Zanurzymy się wspólnie w prawdzie scenicznej. Wgryziemy się we własne emocje. Spróbujemy w stu procentach zaakceptować i siebie oraz innych. A przede wszystkim – i to na pewno – będziemy się znakomicie bawić.

Doświadczenie w improwizacji nie jest wymagane – ćwiczenia będą tak dopasowane, aby jak najwięcej przyniosły wszystkim uczestnikom, zarówno początkującym, jak i scenicznym wymiataczom.

Prowadzący:

Alan Szymula – na co dzień mieszka w Krakowie. Za dnia pozornie zwyczajny pracownik korporacji – wieczorami zakłada pelerynę improwizatora i odkrywa niezbadane światy.
Ze światem improwizacji związany od 2016 roku. Uczestniczył w setkach godzin warsztatów, zarówno u polskich improwizatorów, jak i zagranicznych. Ukończył kursy Akademii Improwizacji oraz Szkoły Improwizacji Ad Hoc, a także liczne warsztaty warszawskiej Szkoły Impro. Na wielu festiwalach miał okazję szkolić się u prowadzących spoza Polski (m.in. Dan Seyfried – Francja, La Carpe Haute, Jonathan Pitts, USA, The Second City). Brał również udział w tygodniowych warsztatach grupy The Maydays w Wielkiej Brytanii.
W czerwcu 2019 wystąpił na międzynarodowym warszawskim festiwalu WIFE.
Współtwórca grupy The Szpalers oraz charytatywnego projektu Dobre Impro.

Kiedy? 21 lipca, godz. 13:00 – 18:30
Gdzie? TU, Rewolucji 1905 r. 10
Za ile? 55 zł (płatne przez portal biletowy)
Organizuje jak zawsze Halo, impro? 😉

Szczegóły

Data:
Lipiec 21
Czas:
13:00 - 18:30
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

TU – Rewolucji 1905 r.
Rewolucji 1905 r. 10
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/TuRewolucja/