NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Heima + Kisu Min + hethet

16 września | 19:00 - 23:59

Heima + Kisu Min + hethet
Gorące zespoły z twojej okolicy!
Zapraszamy Was na spontanicznie zorganizowany koncert w klubie DOM
Chcecie wykorzystać resztki lata i pójść jeszcze na jakieś wydarzenie? Zapraszamy
Macie zabookowane noclegi bo mieliście przyjechać na Great September? Zapraszamy
Po prostu nas lubicie? Zapraszamy
Gramy 16 września
Cena biletu to symboliczne 10zł (przedsprzedaż – https://goout.net/pl/bilety/heima+kisu-min+hethet/bojo/) na miejscu 20zł
Heima
Heima to łódzki zespół, który tworzy swój przytulny świat od końca 2017 roku. Ich muzyczna wrażliwość płynnie porusza się między różnymi gatunkami, jak indie pop, art rock czy shoegaze. Jednak cała twórczość zespołu ma wspólne mianowniki. Ujmujący wokal, nastrojowe partie gitar, oraz ciekawa warstwa rytmiczna tworzą połączenie o intrygującej, onirycznej aurze. Zespół ma na koncie kilkadziesiąt koncertów, w tym festiwali. Wystąpili między innymi na Soundedit Festival, FAMA, czy Songwriter Łódź Festiwal. W 2020 zostali laureatami nagrody Soundedit Spotlight, a w 2021 finalistami Jarocińskich Rytmów Młodych. Zespół współpracuje z łódzkim producentem Pawłem Cieślakiem. W ramach tej kolaboracji został zarejestrowany materiał na debiutancką płytę zespołu pod tytułem “W domu”.
Kisu Min
(esperanto: Pocałuj Mnie) to zespół grający alternatywny rock założony w 2016 roku w Łodzi. Tworzą go wokalistka Basia Ciupińska, gitarzystka Ola Sobańska, perkusistka Agata Pyziak oraz basista Michał Szafarz. Punkowe serce zmieszane ze słabością do Roxette i The Cure tak można w skrócie opisać styl ich utworów. Basia, Ola, Agata i Michał znają siłę dobrej melodii, a z drugiej strony czują, że zostali powołani na bunt – rock dla nich to ciągle żywa, najbardziej naturalna droga komunikacji. Nie chcą się wpasowywać w żadne trendy, nikomu podlizywać, mają gdzieś karierę i popularność.
hethet
hethet powstał w Łodzi, w 2017 roku.
Grają soundtrack do nadchodzącego schyłku cywilizacji i najgorszych wydarzeń z Twojego życia. Koncert zagrają w składzie: Ada Rusinkiewicz (śpiew, gitara elektryczna, syntezator), Błażej Ludwiczuk (gitara elektryczna, syntezator), Daria Płusa (gitara basowa) i Paweł Leszczyński (perkusja). Ich debiutancka EP „jesień” ukazała się jesienią 2019 roku. W 2020 roku hethet został laureatem Łódzkiej Nocy Muzyki i konkursu w ramach festiwalu Rockowanie w ŁDK, występował m.in. na Songwriter Łódź Festiwal, Songbirds Kraków Festival oraz w Programie III Polskiego Radia.

Szczegóły

Data:
16 września
Godzina:
19:00 - 23:59
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Klub DOM
Piotrkowska 138/140
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*