NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Aktywnie i Pozytywnie- Nordic Walking z Anią i Przemkiem

17 lipca 2020 | 18:00 - 19:00

Serdecznie zapraszamy na darmowe treningi Nordic Walking skierowane do wszystkich miłośników kijków, w szczególności dla osób rozpoczynających swoją przygodę z NW.
Oczywiście z przestrzeganiem zasad dotyczących obecnej sytuacji związanej z wirusem.
Więcej informacji będziemy podawać sukcesywnie na stronie wydarzenia 🙂
Regulamin:
1.Treningi Nordic Walking prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów, posiadających stosowne uprawnienia i certyfikaty.
2.Celem zajęć jest propagowanie zdrowego stylu życia w formie marszu techniką Nordic Walking. Treningi mają charakter rekreacyjno-sportowy.
3. Udział w treningu jest bezpłatny.
4. Należy posiadać kije do Nordic Walking (nie do trekingu)
5.Istnieje możliwość wypożyczenia kijów do NW po wcześniejszym ustaleniu tego z organizatorem (sprzęt zostanie odpowiednio zdezynfekowany).
6. Uczestnictwo w treningu możliwe jest po zapoznaniu się z niniejszym Regulaminem oraz podpisaniem jednorazowego oświadczenia, w którym uczestnik deklaruje, że bierze udział w zajęciach na własną odpowiedzialność i nie występują u niego żadne przeciwwskazania lekarskie do wzięcia czynnego udziału w treningach. Oświadczenie jest integralną częścią niniejszego Regulaminu. Formularz Oświadczenia dostępny w wersji papierowej u instruktora.
7. Treningi prowadzone są na terenie otwartym, w Parku na Zdrowiu, na dystansie ok 5-10 km.
8. Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania odpowiedniego stroju sportowego oraz obuwia, stosownie do aktualnych warunków pogodowych.
9. Uczestnicy treningu zobowiązani są dbać o bezpieczeństwo własne i innych współuczestników oraz dbać o powierzony im sprzęt sportowy (kije do Nordic Walking).
10. Uczestnicy treningu zobowiązani są do przestrzegania zaleceń prowadzącego dotyczących zachowania się w trakcie zajęć, a w szczególności sposobu wykonywania ćwiczeń.
11.Uczestnicy nie będą ubezpieczeni. Każdy sportowiec, powinien ubezpieczyć się indywidualnie na własny koszt.
12. Organizator ani osoby prowadzące treningi nie ponoszą odpowiedzialności za aktualny stan zdrowia uczestników i nie ponoszą odpowiedzialności za wypadki mające miejsce na trasie marszu. 13. Osobom będącym pod wpływem alkoholu lub/i środków odurzających zabrania się udziału w treningach.
14.Każdy uczestnik wyraża dobrowolną zgodę na opublikowanie zdjęć lub filmów wykonanych w czasie treningów na https://www.facebook.com/ZKijamiPrzezZycie https://www.facebook.com/zNogamiWchmurach/
15. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za rzeczy uczestników.
16. Napoje i przekąski uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.
17. Instruktorzy posiadają stosowne ubezpieczenie OC
18. Jeśli masz objawy przeziębienia, gorączkę lub kaszel nie przychodź na trening, dbaj o zdrowie swoje jaki i innych uczestników.
19. Na zajęcia prosimy przybyć 15 minut przed czasem, aby dopełnić formalności – zapoznać się z regulaminem oraz podpisać oświadczenie.

Szczegóły

Data:
17 lipca 2020
Czas:
18:00 - 19:00
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Park na Zdrowiu
Park na Zdrowiu
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*