NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień Pupila

29 lipca 2018 | 12:00 - 15:00

Bezpłatnie

Impreza na świeżym powietrzu – międzypokoleniowy piknik w ogrodzie Ośrodka Kultury Górna. Uczestnicy zaproszeni zostaną do naszego ogrodu ze swoimi pupilami – przede wszystkim z psami, ale mile widziane będą inni czworonożni przyjaciele. W ogrodzie zwierzęta będą mogły się wybiegać, wyhasać, a ich właściciele – pochwalić się swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, ale skorzystać z porad takich specjalistów jak: weterynarz, bahawiorysta, dogoterapeuta. Podczas warsztatów będzie można dowiedzieć się jak dbać o swojego pupila i o wzajemne z nim relacje.
Całość wzbogacona będzie takimi atrakcjami jak działania twórcze – plastyczne warsztaty nie tylko dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, foto-ścianka z pupilem i inne atrakcje.
O radosną atmosferę uczestników pikniku zadba konferansjer – animator oraz muzyka w tle – specjalnie na ten dzień skomponowana będzie play-lista natchniona miłością do czworonożnych przyjaciół. W przypadku niepogody – impreza będzie mogła być zrealizowana w salach Ośrodka Kultury Górna.
W programie:

1. Wykład – Uniwersytet Medyczny w Łodzi,
2. Akcja „czipowania” zwierząt
Każdy uczestnik imprezy będzie mógł bezpłatnie znakować swoje zwierzę (psa, kota i nie tylko). Tzw. Czip powoduje wpisane zwierzęcia do elektronicznego systemu, co zwiększa szanse na powrót pupila do domu i odnalezienie go w przypadku zaginięcia
Porady behawiorysty dotyczące trudnych zachowań zwierząt domowych
Warsztaty – jak radzić sobie ze swoim pupilem
Porady weterynarza dotyczące diety
Pokaz dogoterapii
Foto-ścianka z ukochanym pupilem

3. Przerwa cateringowa

4. Warsztaty plastyczne pod hasłem „Zwierzakowo”. Działania twórcze o charakterze familijnym. Każdy uczestnik będzie mógł zapozować do zdjęcia ze swoim ukochanym pupilem I otrzymać pamiątkową fotografię (w wersji elektronicznej).

Szczegóły

Data:
29 lipca 2018
Godzina:
12:00 - 15:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Kultury „Górna”
Siedlecka 1
Łódź, łódzkie 93-138 Polska
+ Google Map
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*