NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Akademickie Targi Pracy w Łodzi

27 kwietnia | 10:00 - 17:00

Coraz bliżej kolejna edycja Akademickich Targów Pracy. Jest to jedna
z największych i najważniejszych tego typu imprez w Polsce. Już 27 kwietnia 2022 roku na platformie targowej będzie możliwość spotkania się z przedstawicielami czołowych firm z regionu łódzkiego i nie tylko. Będzie to też świetna okazja do poznania wymagań jakie rynek pracy stawia przed młodymi ludźmi rozpoczynającymi swoją karierę zawodową.

 

Różnorodność firm biorących udział w targach sprawia, że każdy odwiedzający będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Wśród wystawców znajdziemy przedsiębiorców z branży informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej, spożywczej
i wielu innych.

 

Jak co roku będzie można wziąć udział w darmowych szkoleniach tematycznych. Prowadzone one będą przez specjalistów i praktyków z danych dziedzin. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy.

 

– Akademickie Targi Pracy w Łodzi to jedna z największych takich imprez w Polsce.
W tym roku kolejny raz odbędą się online, ale jestem pewna, że już następne będą doskonałą okazją do spotkań i rozmów na stoiskach. Bardzo dziękuję Politechnice Łódzkiej i Uniwersytetowi Medycznemu w Łodzi za organizację tego wyjątkowego wydarzenia.
Dzięki Targom, wielu pracodawców znalazło dobrych pracowników –natomiast pracownicy znaleźli idealną pracę odpowiadającą ich wymaganiom. Także w tym roku życzę uczestnikom Targów nawiązania owocnych kontaktów i znalezienia wymarzonej pracy, a pracodawcom zdobycia utalentowanych pracowników. – powiedziała prezydent miasta Łodzi, Hanna Zdanowska.

 

Uczestnictwo w Targach w targach jest bezpłatne. Nie czekaj ! Już dziś zarejestruj się na wydarzenie: https://targipracy.wydarzeniaonline.pl/rejestracja-free/.

 

Więcej informacji o wirtualnych ATP dostępnych jest na:

https://www.facebook.com/events/228414162801448

 

Nie daj się wyprzedzić konkurencji i z domu zadbaj o swoją karierę zawodową! Odwiedź jedne z największych wirtualnych targów pracy w Polsce!

 

Szczegóły

Data:
27 kwietnia
Godzina:
10:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Internet

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*