NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Agnieszka Chylińska

2 grudnia 2018 | 19:00 - 20:30

Agnieszka Chylińska Pink Punk Tour

Bilety: 
Normalne: 69 zł; Early Entrance: 99 zł; Balkony (dostępne wyłącznie w Wytwórni, miejsca nienumerowane): 129 zł

Prosimy o zachowanie paragonu fiskalnego, który jest podstawą do zwrotu pieniędzy w przypadku odwołania koncertu!

Harmonogram wieczoru:
16:30 WEJŚCIE EARLY ENTRANCE
17:00 SPOTKANIE Z FANAMI – PODPISYWANIE PŁYT
17:30 WEJŚCIE BILETY NORMALNE
19:00 ROZPOCZĘCIE KONCERTU


Agnieszka Chylińska nie zwalnia tempa i znów zaskakuje swoich fanów! Nową płytą, nową trasą, nowym wydawcą i producentem.

Blisko dwa lata temu swoją premierę miał wydany z zaskoczenia album „FOREVER CHILD” Agnieszki Chylińskiej. Był to pierwszy i jedyny raz na polskim rynku muzycznym (!), kiedy jednego dnia, w absolutnej tajemnicy przed terminem, bez żadnych zapowiedzi ukazał się album, singiel, teledysk, ogólnopolska kampania promocyjna oraz start trasy koncertowej.

Projekt okazał się największym sukcesem rynkowym i w rekordowym tempie album uzyskał tytuł POTRÓJNEJ PLATYNY, utwór „Królowa Łez” otrzymał tytuł DIAMENTOWEGO SINGLA oraz hitu roku w wielu rankingach, zaś dwuletnia trasa koncertowa FOREVER CHILD TOUR (polska i europejska) została niemal całkowicie wyprzedana (niektóre koncerty status SOLD OUT uzyskiwały w zaledwie kilka dni).

Tymczasem, Agnieszka Chylińska postanowiła uhonorować i obdarować swoich fanów kolejnym albumem.

Wydawnictwo „Pink Punk” ukazało się 26 października 2018 roku. Wydawcą płyty Agnieszki Chylińskiej jest jej wieloletni management  – firma TOP MANAGEMENT.  Za dystrybucję i wsparcie  odpowiada stały partner artystki  – Warner Music Polska.

Jaka jest więc najnowsza płyta Agnieszki? „Na poprzedniej płycie ‘Forever Child’ umierałam z rozpaczy leżąc na deskach. Płyta ‘Pink Punk’ to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie” – tak artystka opisuje materiał na nowej płycie. Agnieszka, którą znamy od lat, której towarzyszymy, patrząc jak się zmienia, jak migocze, poszukuje i tworzy.

„Pink Punk” to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w charakterystycznym dla siebie stylu wykrzyczeć bezkompromisowymi tekstami całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

„Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można”  – mówi.

„Pink Punk” to bezpardonowa wypowiedź dorosłej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Chylińskiej: Bartek Królik i Marek Piotrowski.

Jednego można być pewnym: nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie” od wielu lat na polskiej scenie.

Szczegóły

Data:
2 grudnia 2018
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Klub Wytwórnia
Łąkowa 29
Łódź, łódzkie 90-554 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*