NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

https://www.facebook.com/dietetyknowezycie

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Adonis ma gościa

10 lutego | 18:00 - 20:00

ADONIS MA GOŚCIA | 10 LUTEGO 2023 | GODZINA 18:00
– BILETY 49 ZŁ –
W PRZEDSPRZEDAŻY TRWAJĄCEJ DO 25 STYCZNIA – 35 ZŁ
Wyobraź sobie Papugę, która mieszka w klatce i uważa się za Króla Świata. Nie musi niczego robić, wszyscy jej usługują… I wyobraź sobie, że do pokoju Papugi trafia Wrona, piękna, wolna i znająca świat, która na wstępie znajomości oznajmia: nie jesteś Królem, jesteś niewolnikiem!
Przezabawny spektakl z bardzo mądrą puentą, spektakl nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych, którzy odnajdą w bajce odbicie własnego świata. „Adonis ma Gościa” to zabawna I pouczająca historia opowiadająca o tym, co jest naprawdę ważne w życiu i o szczęściu, które leży na wyciągnięcie ręki.
Papuga Adonis myśli, że jest najpiękniejszym i najmądrzejszym królem, mieszka we wspaniałym pałacu, a ci, którzy go karmią, to jego służący. Kiedy do jego klatki trafia potrącona przez auto wrona, cały świat Adonisa staje na głowie. Wrona tłumaczy mu, że nie jest królem, tylko niewolnikiem, a jego pałac to klatka. Wspólne przebywanie dzikiej wrony i wytresowanej papugi, prowadzi do wielu zaskakujących i zabawnych zdarzeń. Kiedy ptaki poznają się bliżej, Adonis dowiaduje się, co to jest wolność, przyjaźń, miłość i rodzina oraz swoboda latania. W końcu oba ptaki planują wspólną, wielką ucieczkę…
Spektakl dedykowany jest przede wszystkim dzieciom w wieku 5 – 10 lat, na którym rodzice i opiekunowie również będą się świetnie bawić. Wartka i bardzo zabawna akcja, wpadające w ucho piosenki oraz ponadczasowe przesłanie, gwarantują niezapomniane wrażenia, zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom. Reżyser spektaklu zadbał również o wyrazistość postaci, podkreślając je barwnymi kostiumami.
Czas trwania 60 minut.
Autorem tekstu jest niemiecki dramaturg, Fred Apke,
Reżyseria – Grzegorz Matysik
Występują – Katarzyna Witek i Wojciech Czarnota.
Teksty piosenek – Grzegorz Matysik
Muzyka – Piotr Klimek.

Szczegóły

Data:
10 lutego
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce wydarzenia

Artkombinat Scena Monopolis
Kopcińskiego 62a
Łódź, Poland
+ Google Map