NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

G̶o̶o̶d̶ ̶v̶i̶b̶e̶s̶ ̶o̶n̶l̶y̶ * Distant dreams *

3 lipca | 22:00 - 23:59

°•ENG below•°

G̶ ̶O̶ ̶O̶ ̶D̶ ̶ ̶V̶ ̶I̶ ̶B̶ ̶E̶ ̶S̶ ̶ ̶O̶ ̶N̶ ̶L̶ ̶Y̶ dołącza do wspólnej pracy o odzyskanie utraconego poczucia bezpieczeństwa. Post-epidemiczne nastroje nie mogą nam jednak przysłonić faktu, że problem nie został zażegnany. Pamiętając o zagrożeniach i stosując się do odgórnych zasad zapraszamy do uczestnictwa w czymś więcej niż zwykła impreza.

Tworzymy przestrzeń wolną od nienawiści, nietolerancji czy dyskryminacji. To odpowiedź na potrzeby osób szukających czegoś więcej niż dobra zabawa. To miejsce gdzie nie trzeba udawać, starać się czy zadowalać, w którym skrajne emocje przeplatają się z najlepszą muzyką i gęstym dymem.

Muzycznie otuli was tak dobrze przyjęta mieszanka post-punku, electro-popu, cold-wave’u z synth-wave’em, dark elctro, EBM’ami oraz industrial techno

Jeśli czujesz „wyjątkowo pozytywne wibracje i szukasz wystrzałowej imprezy by się nimi dzielić”, nie będziesz czuł się u nas najlepiej.

Czarne maseczki obowiązkowe 🖤

22:00-23:00 Strzelec
23:00-00:30 Krucza
00:30-2:00 FRAKTURA43
2:00-3:30 Glitter Glass
3:30-5:00 Lena
▪️▪️▪️
Video art: Distort Visual
▪️▪️▪️
STRZELEC 🏹

Przygodę z graniem/selekcją rozpoczął w roku 2010 na parties w Bagdad Cafe.
Następnie został rezydentem w „Spalonych Słońcem” gdzie w wieczory serwował muzykę ambient, indie, electro-pop.
Aktualnie dzięki przyjaciołom z klubu Dom od lat grywa w tymże.
Autor tekstów i wokalista. Obecnie związany z trzema zespołami: Alles (Minimal, Electro, Anarcho-Wave, Electro-Punk, Industrial.
Już Nie Żyjesz (post-punk,cold-wave). Weiv (shoegaze).
▪️▪️▪️

FRAKTURA434️⃣3️⃣

Pracuje z dźwiękiem poszukując frapujących połączeń, swoją estetykę opisuje jako future trash. Konfrontuje to co jest stare, z nowym. Analog + digital. Eksperymentując z różnymi gatunkami elektroniki stara się tworzyć autonomiczne terytorium muzyczne. Współtwórca inicjatywy RENDER oraz 1/2 kolektywu DISTORT VISUAL. W nieco lżejszej odsłonie znany również jako ZELDE743
▪️▪️▪️

Krucza🖤

KRUCZA // Od 7 lat zaangażowana w scenę alternatywną jako DJka i fotografka koncertów i zespołów muzycznych. W swoich setach zaczynała od zimnej fali i post-punka. Obecnie najczęściej lata wehikułem czasu w kolorowe lata 80’te i 90’te ze szkolnych dyskotek wraz z Katzie, z którą prowadzą znaną w wielu miastach Imprezę dla Smutnych Ludzi, New Wave Party i podobne, nie zapominając jednak o korzeniach. Na Good Vibes Only planuje chłodny, nostalgiczny set dla smutnych serduszek w rytmie głębokiego, post-punkowego basu.
▪️▪️▪️

Glitter Glass 🎆

Jak liczy, jest związana z graniem od zeszłej dekady. Zafascynowana twórcami i latami 80-tymi, co również przemyca w swoich setach. Głównie występuje w Łodzi (klub DOM), ale gościła również w wielu polskich miastach, a także w Berlinie. Promuje muzykę z zakresu dark wave / synth wave / ebm / dark electro / industrial. Jest mrok, jest chłód, jest szum, ale zawsze jest tanecznie. Angażuje się w promowanie współczesnych artystów tworzących w obrębie podobnych gatunków.
▪️▪️▪️

Lena 🖤

od zawsze była uczestniczką łódzkiej sceny klubowej, teraz zebrane doświadczenia krystalizują się w jej setach Dj’skich. Jej bstyl jest mroczny oraz niezwykle dynamiczny. Miksuje czarne krążki dobrane z najlepszych współczesnych labelów A+W, Mord, Bite, Pinkman czy L I E S .Na imprezach nadaje zniewalający puls, pod który musisz się podporządkować aby odczuć smak nocy w Łodzi
▪️▪️▪️

Distort Visual – Kolektyw DV konstruuje własną przestrzeń wizualną i dźwiękową poprzez interdyscyplinarne realizacje, wydawanie kaset, drukowanie zinów i plakatów, tworzenie poklatkowych animacji i video, których niejednoznaczny charakter pozostawia szerokie spektrum postrzegania ich działań oraz potwierdza kompleksowy wymiar.
▪️▪️▪️

°•ENG•°

G̶ ̶O̶ ̶O̶ ̶D̶ ̶ ̶V̶ ̶I̶ ̶B̶ ̶E̶ ̶S̶ ̶ ̶O̶ ̶N̶ ̶L̶ ̶Y joins the common work for regaining the lost sense of safety. Post-epidemic vibes cannot cast a shadow on a fact that the problem remains unresolved. Keeping the risk in mind, and following the safety procedures, we are inviting you to take part in something more than just a regular party.
We aim to create a space free from hate, intolerance, discrimination. It’s a response to the demand of people looking for something more than good fun. A space where one needs to fake nothing, to please no-one, a space where extreme emotions interlace with the best selection of music and heavy smoke.
Tracks that will tuck you are so warmly received mix of post-punk, electropop, cold wave with synthwave, dark electro, EBM and industrial techno.
If you are filled with remarkably good vibes and looking for a place to share them with others, it’s not a one for you.
Dress code: black masks🖤

Tax: 15 zł

Szczegóły

Data:
3 lipca
Czas:
22:00 - 23:59
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

Miejsce

Konkret
Więckowskiego 36
Łódź, łódzkie Polska
+ Google Map

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*