NA SKRÓTY REPERTUAR ŁÓDZKICH KIN REPERTUAR TEATRÓW KALENDARZ SPORTOWCA INFORMATOR KONCERTOWY

Chcesz wesprzeć Plastra? Wpłać na utrzymanie naszego serwera.

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

211 Aukcja Dzieł Sztuki

19 września 2020 | 12:00 13:00

W sobotę 19 września łódzki dom aukcyjny Rynek Sztuki zaprasza na 212 Aukcję Dzieł Sztuki dawnej i nowoczesnej. Oferta zawiera 107 pozycji i składa się z obrazów, grafik, rzeźb, starych map i rzemiosła artystycznego. Najdroższym obiektem jest dzieło Leona Tarasewicza, czołowego polskiego malarza abstrakcjonisty, wystawione z ceną wywoławczą 49.000 zł. Awangardowe kompozycje łódzkich twórców jak Lecha Kunki, Bolesława Utkina czy Andrzeja Gieragi wyceniane są po kilkanaście tysięcy. Będzie też można kupić grafiki artystów o światowej sławie m.in. litografie Marca Chagalla, w bardzo przystępnych cenach – 800 i 850 zł. Oferta aukcyjna zawiera dzieła malarzy tworzących w okresie międzywojennym, jak Samuel Finkelstein, Józef Kowner, Maurycy Trębacz i Antoni Trzeszczkowski oraz powojennych Wiesława Garbolińskiego czy Józefa Wasiołka. Miłośników historii może zainteresować zbiór kilkunastu XVII/XVIII-wiecznych map powstałych w okresie najazdu szwedzkiego na Polskę.

Cała oferta aukcyjna jest prezentowana w salonie firmy przy ul. Wschodniej 69, na I piętrze i tam też odbędzie się aukcja. Osoby zainteresowane przybyciem na imprezę proszone są o wcześniejsze poinformowanie o tym fakcie pracowników firmy, gdyż liczba możliwych do przyjęcia klientów jest ograniczona.

Wszystkie przeznaczone do sprzedaży obiekty można zobaczyć na stronie www.ryneksztuki.eu i licytować albo przez telefon, albo wykorzystując portale www.onebid.pl i www.artinfo.pl. Szczegółowych informacji jak z nich korzystać udzielają pracownicy domu aukcyjnego. Aukcja i jej transmisja w przestrzeni wirtualnej rozpoczną się w sobotę o godz. 12:00.

 

Szczegóły

Data:
19 września
Czas:
12:00 – 13:00
Wydarzenie kategoria:
Wydarzenie Tagi:

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*