rj_-_wyscig_po_schaba_4Rajskie Jadło w Sukcesji organizuje wyścig po… pyszne kotlety schabowe! Wyścig jednak nie będzie stawiał na szybkość nóg, a szybkość umysłu. Uczestnicy na starcie otrzymają zestaw kulinarnych łamigłówek i pierwsze 20 osób, które je rozwiąże oraz zamelduje się przy ladzie Rajskiego Jadła dostanie soczyste schabowe w zestawie z ziemniakami i surówkami!

Już w czwartek (1 marca) każdy, kto stawi się o godz. 10:10 pod  sklepem odzieżowym „Cropp” zlokalizowanym przy Rajskim Jadle w Sukcesji może wziąć udział w nietypowym wyścigu po kotleta schabowego. Pierwsze 20 osób, które poprawnie wykaże się znajomością rajskich potraw i kulinarnie powiązanych łamigłówek otrzyma pyszne dania obiadowe z kotletem schabowym.

„Wyścig” może mieć różny wymiar – również intelektualny. Dlatego też uczestnicy na starcie, czyli pod sklepem „Cropp” otrzymają zestaw kulinarnych łamigłówek i zadań logicznych. – Tak naprawdę to, jak szybko poradzą sobie z tymi zadaniami, przybliży ich do zwycięstwa, a nie siła nóg – podkreśla Konrad Podkówka z Rajskiego Jadła.
Ci, którym nie uda się zdobyć darmowego posiłku, a są studentami, nie powinni się smucić! Każdy żak z aktualną legitymacją studencką otrzyma w bistro zlokalizowanym w Sukcesji -15% na dania obiadowe oraz zupy #jakumamy. Warto zajrzeć na profile Rajskiego Jadła w social mediach: na FB (profil ogólny Rajskie Jadło – @rajskiejadlo oraz Rajskie Jadło Sukcesja – @rjsukcesja) oraz na Instagramie @rajskie_jadlo, gdzie na bieżąco można znaleźć informacje o akcjach i promocjach organizowanych przez bistro.

Od pierwszych dni Rajskie Jadło w Sukcesji może pochwalić się dużym zainteresowaniem gości. Okazało się, że w tym miejscu bardzo brakowało bistro, w którym można zjeść świeże, klasyczne dania kuchni polskiej. Nie bez znaczenia jest też fakt, że Rajskie Jadło jest silną, lokalną marką, słynącą z umiejętnego łączenia świeżości, smaku, wielkości porcji i przystępnych cen. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z debiutu w Sukcesji. Zarówno frekwencja, jak i obroty są powyżej naszych oczekiwań – informuje Konrad Podkówka.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
port_gier3_inter_300_225
16. Łódzki Port Gier
wegepiknik
Wege Piknik w Parku Źródliska
Świąteczny kiermasz i warsztaty ludowe w Łódzkim Domu Kultury

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*