Wybory Miss Politechniki Łódzkiej 2010

misspolitechniki2010Do 26 lutego studentki Politechniki Łódzkiej mogą zgłaszać się do wyborów Miss Politechniki Łódzkiej 2010. Do walki o koronę i tytuł najpiękniejszej stanie 12 dziewcząt, wyłonionych w trakcie eliminacji.

AKTUALNOŚCI

W finale, który odbędzie się 15 kwietnia w Sali Kinowej Politechniki Łódzkiej wystąpią:

1. Błaszkiewicz Katarzyna
2. Chmielewska Agata
3. Ignerowicz Małgorzata
4. Lewandowska Katarzyna
5. Nader Maria
6. Obórka Sylwia
7. Rutecka Anna
8. Schnerch Iwona
9. Słocińska Agnieszka
10. Strąk Ewelina
11. Strzelczyk Paulina
12. Święconek Agnieszka

Wypełniony formularz należy przesłać pod adres miss@samorzad.p.lodz.pl. Ostatecznego wyboru najpiękniejszej dziewczyny dokona jury podczas Gali finałowej wyborów III Miss Politechniki Łódzkiej 15 kwietnia 2010 w Sali Kinowej Politechniki Łódzkiej.

Regulamin konkursu

1. Organizatorem Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej jest Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej.
2. O tytuł Miss Politechniki Łódzkiej mogą ubiegać się wszystkie studentki Politechniki Łódzkiej z zastrzeżeniem pkt. 3.
3. Kandydować nie mogą studentki będące członkiniami Rady Studentów Politechniki Łódzkiej oraz uczestniczki poprzednich Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej.
4. Warunkiem uczestnictwa w Wyborach jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie www.miss.p.lodz.pl
5. W finale może wziąć udział maksymalnie 12 kandydatek (termin przyjmowania zgłoszeń upływa 24.01.2010 roku – termin przedlużony do 26.02.2010). W razie większej ilości kandydatek, finałowa 12 zostanie wybrana przez ustalone Jury.
6. Warunkiem udziału w Wyborach jest uczestnictwo w co najmniej 80% prób.
7. W przypadku chęci rezygnacji z uczestnictwa w Wyborach kandydatka powinna złożyć pisemne powiadomienie o rezygnacji przynajmniej tydzień przed rozpoczęciem wyborów.
8. W ramach Wyborów zostaną przyznane tytuły: Miss Politechniki Łódzkiej, I Vice Miss Politechniki Łódzkiej, II Vice Miss Politechniki Łódzkiej, Miss Publiczności, Miss Internautów.
9. Wyboru Miss, I i II Vice Miss Politechniki Łódzkiej dokona, podczas gali finałowej dnia 15 kwietnia 2010 roku, Jury w składzie ustalonym przez Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej.
10. Wyboru Miss Publiczności dokona publiczność zgromadzona na gali finałowej poprzez głosowanie na kuponach przygotowanych przez organizatora.
11. Wyboru Miss Internatów dokonają osoby głosujące na stronie internetowej Wyborów Miss Politechniki Łódzkiej.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Miss Politechniki Łódzkiej 2010.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *