Wybierz Miss Polonia Plastra Łódzkiego!

big_plakat_miss_polonia_2010_maly5 czerwca w Filharmonii Łódzkiej odbędzie się wielka gala konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2010. Podczas 5 edycji wyborów organizowanych przez Agencję IGO-ART zaprezentuje się dwadzieścia kandydatek.

Także i Wy, czytelnicy naszego serwisu, będziecie mieli realną szansę na kształt tej gali. Zapraszamy wszystkich do wybrania internetowej Miss Polonia Plastra Łódzkiego. Najpiękniejsza z dziewczyn zostanie nagrodzona podczas imprezy, 5 czerwca w Filharmonii.

UWAGA! MISS POLONIA WYBRANA – ZOBACZ FOTO I WIDEO RELACJĘ Z FINAŁU


Co należy zrobić, aby wybrać Miss Plastra?


Należy wybrać jedną z kandydatek (informacje o wszystkich dziewczętach poniżej) oraz wysłać maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule maila wpisać „Wybory Miss”, w treści numer kandydatki oraz krótkie uzasadnienie, dlaczego to ona powinna zostać Miss Polonia Plastra Łódzkiego. Należy podać także swoje imię i nazwisko. Każda z osób może głosować tylko raz.

Zabawę zakończymy 4 czerwca o godz. 23:59. Rozstrzygnięcie podczas gali konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2010. Nasza Miss otrzyma nagrody przygotowane przez Plastra, także na głosujących czekają niespodzianki ufundowane przez naszych sponsorów.


Kandydatki

medium_1_Iga_Chwaciska_B medium_2_Ilona_Waka_B
01. IGA CHWAŚCIŃSKA

Pochodzę z Łodzi i tutaj mieszkam. Studiuję na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku Filologia Angielska. Po ukończeniu studiów chcę zostać tłumaczem symultanicznym. Od czwartego roku życia należę do Zespołu Tańca Ludowego „Harnam”, który jest reprezentacyjnym zespołem województwa łódzkiego.
02. ILONA WAŃKA

Studiuję na IV roku Farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Jestem I wice Miss Studentek Łodzi 2010. Staram się maksymalnie wykorzystywać swój wolny czas uprawiając różne sporty – kilka lat trenowołam siatkówkę, tańcząc, słuchając muzyki. Marzę o dalekich zagranicznych podróżach.
medium_3_Patrycja_Plesiak_B medium_4_Karolina_Goiska_B
03. PATRYCJA PLESIAK

Pochodzę z Konstantynowa Łódzkiego. Jestem tegoroczną maturzystką. Interesuje się historią sztuki, aranżacją wnętrz oraz projektowaniem ubrań. Moim najbliższym celem, który pragnę osiągnąć jest dostanie się do Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na wydział Tkaniny i Ubioru.
04. KAROLINA GOIŃSKA

Jestem studentką 6 roku wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pochodzę z malowniczej miejscowości Romanowo położonej w samym centrum Polski. Moje zainteresowania dotyczą głównie medycyny, w szczególności onkologii klinicznej.
medium_5_Sonia_Kopaska_B medium_6_Katarzyna_Kuziemska_B
05. SONIA KOPAŃSKA

Studiuję na pierwszym roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Jestem tegoroczną Miss Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania. Uwielbiam poznać nowe kultury świata, dlatego chętnie uczę się języków obcych. Interesuję się również modą. W przyszłości chciałabym pracować w radiu.
06. KATARZYNA KUZIEMSKA

Pochodzę z Łodzi. Jestem studentką Zdrowia Publicznego i Biologii. Wolny czas lubię spędzać aktywnie: uwielbiam biegać, grać w siatkówkę, jeździć na długie wycieczki rowerowe oraz pływać. Lubię eksperymenty kulinarne, które potem testuje moja rodzinka.
medium_7_Karolina_Chrzanowska_B medium_8_Emilia_Gaka_B
07. KAROLINA CHRZANOWSKA

Pochodzę ze Zduńskiej Woli. Obecnie studiuję filologię angielską w SWSPiZ. Swoją przyszłość wiążę z pracą w handlu międzynarodowym. W wolnym czasie lubię jeździć na snowboardzie, uprawiać fitness, spędzać czas z przyjaciółmi. Moim największym marzeniem jest skok na bungee.
08. EMILIA GAŁKA

Mieszkam w Koluszkach. Studiuje na II roku Socjologi Medycznej na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Uwielbiam sport i wysiłek dlatego nie wyobrażam sobie życia bez fitnessu, którym zajęłam się 1,5 roku temu, swoje osiągnięcia mam nadzieje zaprezentować w październiku w zawodach Fitness Model.
medium_9_Ewelina_Kbik_B medium_10_Ewa_Krawczyk_B
09. EWELINA KŁĘBIK

Mam 21 lat i mieszkam w Karnkowie koło Głowna. Studiuję na drugim roku w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Łodzi. Interesuję sie sportem, muzyką i historią. Uwielbiam niespodzianki i podróże. Jedną z moich największych pasji jest moda.
10. EWA KRAWCZYK

Mieszkam w Skierniewicach. Studiuję na V roku ekonomii na Uniwersytecie Łódzkim. Mam nadzieje że w czerwcu zdobęde upragniony tytuł magistra. Interesuje się modą i psychologią. Latem swój wolny czas lubię spędzać nad jeziorem, a zimą uwielbiam jezdzić na nartach.
medium_11_Sylwia_Frontczak_B medium_12_Marta_Koteras_B
11. SYLWIA FRONTCZAK

Mieszkam w Łodzi. Jestem studentką 2 roku architektury wnętrz w Wyższej Szkole Informatyki w Łodzi. Z projektowaniem wiążę swoją przyszłość. Interesuję się sztuką i malarstwem. W wolnych chwilach uprawian sport – pływam i chodzę na siłownie.
12. MARTA KOTERAS

Pochodzę z Pabianic. Studiuję kosmetologię w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Interesuje się modą, wizażem i stylizacją. Chętnie uczestniczę w sesjach zdjęciowych. Moim marzeniem jest podróżowanie po świecie i poznawanie jego najskrytszych zakątków.
medium_13_Marta_Socka_B medium_14_Karina_Tuchowska_B
13. MARTA SOCKA

Studiuję kosmetologię w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Kierunek ten jest zgodny z moimi zainteresowaniami ponieważ w przyszłości chcę zostać wizażystką. Chciałabym pomagać ludziom w poprawie ich wizerunku tak, aby spotkania z lustrzanym odbiciem były naprawdę miłym doznaniem.
14. KARINA TUCHOWSKA

Pochodzę z Koluszek. Uwielbiam sport, przede wszystkim snowbord i siatkówkę. Obecnie uczęszczam do drugiej klasy liceum, a w przyszłości chcę zostać psychologiem. Jestem osobą bardzo żywiołową i spontaniczną. W wolnym czasie uczę się języków obcych: angielskiego i niemieckiego.
medium_15_Patrycja_Tuliska_B medium_16_Ewa_Dbrowicz_B
15. PATRYCJA TULIŃSKA

Pochodzę z Łodzi. Jestem tegoroczną maturzystką XXV Liceum Ogólnokształcącego. Chciałabym studiować dziennikarstwo, a w przyszłosci zostać reporterką telewizyjną. Moja pasją jest taniec nowoczesny, który trenowalam, moda oraz modeling. W wolnym czasie pływam oraz jeżdzę na nartach.
16. EWA DĄBROWICZ

Pochodzę z Radomska. Interesuję się kulturą orientalną oraz biznesem z którym wiąże swoją przyszłość. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, chodzić do kina i podróżować. Interesuję się także polityką. W przyszłości chciałabym zwiedzać świat, poznawać ludzi z różnych zakątków świata.
medium_17_Ada_Wojciechowska_B medium_18_Zuzanna_Brzeziska_B
17. ADRIANNA WOJCIECHOWSKA

Obecnie studiuję psychologie doradztwa zawodowego i organizacji na Uniwersytecie Łódzkim. Fascynują mnie ludzie, interesuję sie religiami świata. Moją pasją jest pływanie i wspinaczka skałkowa. U ludzi cenię szczerość, otwartość i tolerancję.
18. ZUZANNA BRZEZIŃSKA

Mieszkam w Łodzi. Studiuję filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim. Interesuję się literaturą, fotografią oraz modelingiem. W wolnych chwilach pracuję jako modelka. Jeśli wygrałabym konkurs Miss Polonia 2010 chciałabym zwiedzić świat oraz godnie reprezentować nasze województwo i kraj.
medium_19_Justyna_Waluchowska_B medium_20_Karolina_Marciniak
19. JUSTYNA WALUCHOWSKA

Pochodzę z Łodzi i tutaj mieszkam. Jestem tegoroczną maturzystką XX Liceum Ogólnokształcącego. Moje zainteresowania to muzyka, śpiew, modeling oraz film. Pracuję również jako modelka. Wcześniej startowałam w konkursach piękności, teraz próbuję swoich sił w Miss Polonia.
20. KAROLINA MARCINIAK

Studiuję na Politechnice Łódzkiej na wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska. Jestem tegoroczną Miss Polonia Studentek Łodzi. Moją największa pasją jest sztuka. Bardzo interesuje mnie jej historia. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać aktywnie czas uprawiając sport.


Sponsorzy

empik

logo_cytryna

FXH_i_SHENYUN_RGB_50

wytwornia


Informacje o gali


Serdecznie zapraszamy! Gala Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2010, 5 czerwca 2010, godzina 19:00, Filharmonia Łódzka!

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasach Filharmonii, ul. Narutowicza 20/22 oraz w Agencji Impresaryjnej IGO-ART pod numerem telefonu 606 71 52 37

Jeden komentarz do “Wybierz Miss Polonia Plastra Łódzkiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *