ww83We wtorek, 8 listopada o godz. 19 w DOMu rozpocznie się 83 edycja Wunder Wave. Na scenie pojawią się Lion’s Law, Lazy Class i Royal Spirit. Bilety kosztują 50/60 zł.

LION’S LAW – grupa Oi! street punk z Paryża, która w stosunkowo krótkim czasie szturmem zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Początki jej istnienia datują się na kwiecień/maj 2012 roku wtedy to muzycy z takich formacji jak: Komintern Sect, Maraboots, Street Poison, Hard Times postanowili stworzyć coś nowego razem. Ich debiutancki singiel „Watch’Em Die” zdobył entuzjastyczne recenzje co zaowocowało podpisaniem kontraktu z Contra Records. W 2013 roku ukazała się pierwsza płyta „A Day Will Come” . Ich najnowsze wydawnictwo to mini album „Open Your Eyes”, które ujrzało światło dzienne w 2015 roku. LION’S LAW tworzą: Wattie – wokal, Louis – gitara prowadząca, Daick – druga gitara, Swann- bass, Clement – perkusja.

LAZY CLASS – załoga Oi! street punk z Warszawy powstała w 2013 roku. Rok później wydali własnym sumptem singla „Better Life”, którego później wznowiła firma Rebellion Records. Od tamtej pory chłopaki sporo koncertowali zarówno w Polsce jak i poza jej granicami (Niemcy, Irlandia, Rosja, Białoruś). W 2015 roku Rebellion Records wydało ich mini album „Hell of San Domingo” na kompakcie. Wkrótce też ukaże się ich split Epka z Max Cady. LAZY CLASS występuje w składzie: Eryk – wokal, gitara, Wiktor- gitara, wokale, Krejpek – bass, Nowyk -perkusja.

ROYAL SPIRIT -to punk rockowa kapela z Łodzi. Skład skrystalizował się w lutym 2014 roku i od samego początku grupę tworzą: Vito – gitara, Pix – bas, Asłan – bębny i Jelon – wokal. Latem 2014 światło dzienne ujrzał mini album „Totalnie drętwa epka”, a w marcu 2016 ukazuje się album „Alko Komando”. Zespół stara się grać jak najwięcej koncertów, czasem nawet gra prawie równo.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
NeoKlez w Żarty Żartami
sabaton
Sabaton w Łodzi – już 11 listopada
Cello Chargers w Teatrze DOM

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*