WUNDER_WAVE_64_plakat_2Co prawda nie potwierdziły się informacje na temat koncertu Metalliki w Łodzi natomiast z pewnością przyjedzie grupa Anti Nowhere League, której utwór „So What” wszedł na stałe do repertuaru grupy Jamesa Hetfielda i Larsa Ulricha.

27 lutego o godz.19 w Dekompresji kolejna impreza z cyklu Wunder Wave. Tym razem wystąpią, wspomniane Anti Nowhere League oraz Peter and the Test Tube Babies, Sex Bomba i Nowy Świat. Bilety w cenie: 48 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu).

Anti Nowhere League – legenda drugiej fali punk rocka z Tunbridge Wells (Wlk.Brytania) Grupa powstała w 1979 roku z inicjatywy charyzmatycznego wokalisty Nicka Culmera znanego bliżej wszystkim jako „Animal” oraz gitarzysty Chrisa Exalla o przezwisku Magoo. Ich pierwszy album „We Are The League”  z 1982 roku należy do kanonu punk rocka i uplasował się na pierwszym miejscu listy niezależnych.

ANWL-_promo_photo_1

Peter and the Test Tube Babies – kolejna klasyczna formacja punk rockowa z Peacehaven (Wlk.Brytania). To co odróżniało ich od innych punkowych kapel z tego okres, to dość niewyszukane poczucie humoru. Oprócz żartów robionych sobie z publiczności i opróżniania butelek z piwem. Peter i jego dzieciaki nagrały kilka wspaniałych albumów a wśród nich „The Mating Sounds Of South American Frogs”, który przez 4 miesiące pozostawał na pierwszym miejscu angielskiej listy niezależnych w 1983 roku.

Sex Bomba  – rock’n’roll punk z Legionowa od 25 lat na scenie.
Nowy Świat – punk’77 z Warszawy

/foto. mat. promocyjne

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plugandplay
Łódzkie Wideosesje: Plug&Play
bracken
Phillip Bracken w Scenografii
1125
1125 w Żarty Żartami
1 Komentarz
  • 22 lutego 2010 at 14:11

    idę jak tylko się nie zawinę przez chorobę!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*