wszystkoW sobotę, 14 lutego o godz. 17 w Teatrze Rozrywki Lutnia rozpocznie się pokaz spektaklu Wszystko przez judasza. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Lutnia”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (12 lutego), o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od m_m_m…

Do czego służy mały otwór w drzwiach? W tej sztuce znajdziecie odpowiedz na to przekorne pytanie. Perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów.  Piotr, Ada, Karol i Hanna – postaci ciekawie zarysowane i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań.  Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie. Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor.

Obsada (wymiennie): Joanna Kurowska, Magda Wójcik, Anna Korcz, Olga Borys, Alicja Kwiatkowska, Karol Strasburger, Maciej Damięcki, Piotr Szwedes, Artur Dziurman

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Mój dług w Kinie Helios (zakończony)
widzew_d_-_legia_warszawa_01_20131113_1611169009
Widzew Łódź – Cracovia (zakończony)
missplaf
Miss Politechniki Łódzkiej – afterparty (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*