Wszystko o mężczyznach w Teatrze Rozrywki Lutnia

wszystko5 marca o godz. 17 w Teatrze Rozrywki Lutnia rozpocznie się pokaz spektaklu Teatru Kamienica pt. Wszystko o mężczyznach.

Na pozór męski świat wydaje się być tworem idealnym, panuje w nim rozsądek i mądrość, górę biorą ekonomia i matematyka. Prostolinijność bez emocjonalnego terroryzmu jest jego motywem przewodnim. Czy rzeczywiście tak jest? Jaki jest męski świat naprawdę?

Jakie niepokoje mają mężczyźni, co ich gnębi, czego się boją, a co dodaje im energii, co jest dla nich najważniejsze, dowiemy się, oglądając sztukę „Wszystko o mężczyznach” autorstwa genialnego Miro Gavrana.

Spektakl „Wszystko o mężczyznach” to zestawienie różnych osobowości i dialogów, obietnic składnych przy kieliszku, w klubie nocnym, na siłowni czy niemalże na łożu śmierci. Trzech artystów: Michał Lesień-Głowacki, Arkadiusz Janiczek oraz Marcin Kwaśny wciela się w kilkanaście postaci, prezentując fantastyczny warsztat aktorski, oddając ducha i energię każdej z nich. Z ogromną pasją przedstawiają wyzwania, jakie stawia przed mężczyznami współczesny świat.

Wartka akcja, błyskotliwe dialogi, dowcipne sytuacje oraz sceny pełne wzruszenia, spowodują, że spektakl na długo zostanie w naszej pamięci, nie tylko rozbawi, ale da wiele do myślenia.

WSZYSTKO O MĘŻCZYZNACH

Reżyseria: Bartłomiej Wyszomirski
Obsada: Michał Lesień-Głowacki, Arkadiusz Janiczek/Bartosz Żukowski, Marcin Kwaśny/Norbert Kaczorowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *