Zapraszamy na cykl „Wszystko co masz”, czyli przegląd teatrów polskich i ukraińskich teatrów offowych.  Przegląd będzie  wspólnym spotkaniem widza i twórców w przestrzeni poza teatralnej-klubokawiarni Niebostan. 
 
Chcemy wyjście naprzeciw widzowi, który nie szuka sztuki w teatrze, umożliwienie znalezienia jej w miejscu łatwo dostępnym i chętnie odwiedzanym. W miejscu, do którego można przyjść, napić się kawy ze znajomymi i doświadczyć przy okazji czegoś niecodziennego.
 
Nabór spektakli odbył się w formule open call. Na podstawie zgłoszeń wybraliśmy 5 spektakli, które będziemy prezentować co mniej więcej 2 tygodnie.  Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny, ale trzeba zarezerwować wejściówkę pod adresem: wszystkocomasz@gmail.com
 
Organizatorami cyklu są: Stowarzyszenie Topografie, klubokawiarnia Niebostan oraz Teatr Rajstopy. Zadanie publiczne jest finansowane ze środków otrzymanych od Miasta Łódź.
 
 
16. października niedziela, godz 18:00 
„otwarte / gładkie / białe / chłodne”  – Teatr Rajstopy (Łódź)
 
Kilka słów o spektaklu:
To jest spektakl, który nie polega na wyjmowaniu z siebie tego, co zawsze tam było i czekało na wyjęcie. 
Polega na filtrowaniu przez siebie uczuć innych. Jest staraniem opowiedzenia nie swojej historii, a jednocześnie próbą zrozumienia jej przez własną głowę, odczucia przez własny brzuch, zobaczenia na własne oczy, usłyszenia swoimi uszami. 
Tutaj zanim poruszymy Was, musimy najpierw poruszyć same siebie. Robimy wszystko, żeby w nas drgało.
Spektakl jest poetycką opowieścią o procesie zdrowienia osób zmagających się z problemem uzależnienia. Został on stworzony w oparciu o wywiady antropologiczne z członkami łódzkiej grupy Narcotics Anonymous. W spektaklu największy nacisk kładziemy na przekazanie emocji i odczuć rozmówców ponieważ za pomocą sztuki można je wyrazić najpełniej. 
 
Reżyseria i obsada: Zuza Polkowska, Noemi Wrzos
Muzyka: Piotr Jaszczur Śnieguła.
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
plakat-internet-zm
7. urodziny Teatru Małego
Masza i Niedźwiedź w Teatrze Wielkim
monowmanu
I Łódzki Festiwal Monodramu – MonowManu
1 Komentarz
  • Przemysław
    21 października 2022 at 12:15

    Festiwal teatralny „Wszystko co masz”. 5 spektakli ,o których nie można znaleźć w internecie informacji nt:Daty spektaklu, tytułu,miejsca i godziny wystawienia . Liczę na uzupełnienie informacji w internecie. Potencjalny widz.

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*