WSRH, Drown My Day, PeWu w Magnetofonie

wsrkW sobotę 10 czerwca o godzinie 19:30 w klubie Magnetofon przy ul. Zgierskiej 26A w Łodzi odbędzie się inauguracyjny koncert cyklu United States of Noise. Myślą przewodnią jest łączenie dwóch ulicznych środowisk: hip-hopowego i core’owego. Zagrają PeWu, Drown My Day, a gwiazdą wydarzenia będzie Wyższa Szkoła Robienia Hałasu. Wstęp: 40 zł (w dniu koncertu 50 zł).
   
WSRH (Wyższa Szkoła Robienia Hałasu). Ostre jak brzytwa teksty, skłonność do muzycznych eksperymentów ponad gatunkowymi podziałami, a wszystko to na światowym poziomie. Nikt nie może lepiej ukoronować pierwszego United States of Noise.
   
O ostrzejsze dźwięki zadba Drown My Day. Jakkolwiek w muzyce zespołu dominuje nowoczesny metal w połączeniu z core’ową rytmiką, chłopaki nigdy nie ograniczali się jakimikolwiek ramami gatunkowymi, o czym świadczy choćby kolaboracja ze Słoniem.
   
Imprezę rozpocznie PeWu z ekipy AK.De.Mic – od ponad 10 lat obecny na hiphopowej scenie. Mroczna, niekiedy paranoiczna tematyka tekstów oraz mocno zakorzenione w ulicy granie, idealnie wpisują się w ideę United States of Noise.
   
Organizatorami imprezy są Magnetofon i Anatomia Śmierci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *