wow-plakat-2015

Zbierajcie siły i szykujcie się na imprezowy maraton klubowy – nadciąga jubileuszowa edycja WOW! Wielkich Otrzęsin! W czwartek, 8 października z impetem wkraczamy w nowy rok akademicki, zaliczając najlepsze miejscówki na imprezowej mapie miasta!

Mamy dla Was darmowe zaproszenia. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „WOW”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy we wtorek (6 października), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile.

 Biorąc udział w konkursie znasz jego regulam

Jeden bilet, wymieniony na otrzęsinową opaskę, otworzy przed Wami bramy najlepszych klubów z masą atrakcji, tysiącami studentów i epicką imprezą w doborowym towarzystwie, którą będziecie wspominać przez całe studia! Nieważne, czy dopiero co zdaliście maturę, czy macie już na karku kilka akademickich lat – start akademickiego roku nie może obejść się bez WOW!

W sześciu klubach w centrum Łodzi na uczestników czeka full atrakcji, a z okazji WOW! w każdym klubie możecie spodziewać się także  specjalnych promocji barowych.
Bedroom (ul. Moniuszki 4a)
▶ Singiel Party
▶ Legendary Suit Up Party

Klub Czekolada Łódz  (ul. Piotrkowska 55)
▶ DJ BARTECH i DJ TIMON

Glow Club (ul. Andrzeja Struga 8)
▶ DJ BAJO
▶ Erasmus Night

Klub Siódemki (ul. Piotrkowska)
▶ DJ Mr. RAVI

Łódź Kaliska (ul. Piotrkowska 102)
▶ 90’s all night long!

ShotMe by Gossip (ul. Piotrkowska 94)

Bilety już wkrótce dorwiecie na uczelniach, w akademikach i punktach sieci Eventim (przedsprzedaż: 15 zł, w dniu imprezy: 20 zł).
WOW! Wielkie Otrzęsiny to cykliczna impreza, organizowana co roku w kilku największych miastach Polski. Jednodniowy festiwal klubowy został stworzony głównie z myślą o pierwszorocznych studentach, którzy chcą zapoznać się z życiem nocnym i studencką społecznością w poszczególnych miastach. Nie przeszkadza to jednak w integracji studentów starszych stażem czy innych wielbicieli clubbingu! Ideą WOW! jest jeden bilet, wymieniany na specjalną opaskę, która umożliwia uczestnikom odwiedzenie kilkunastu klubów z licznymi atrakcjami i niespodziankami. 10. edycja Wielkich Otrzęsin dotrze w tym roku do Wrocławia (30 września), Warszawy (7 października), Poznania oraz Łodzi (8 października).

WOW! Wielkie Otrzęsiny Łodzi – dołączcie do wydarzenia!
8 października 2015 (czwartek), start: 21:00
www.WielkieOtrzesiny.pl
www.fb.com/WielkieOtrzesiny
www.instagram.com/WielkieOtrzesiny
Snapchat: WOW.Otrzesiny

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lysagora
Łysa Góra – Siadaj, nie gadaj (zakończony)
streetfood15
6. Łódź Street Food Festival (zakończony)
julia_marcell_20121006_2022709479
Julia Marcell w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*