fashion11. edycję FashionPhilosophy Fashion Week Poland uświetni swoją obecnością najbardziej rozpoznawalna stylistka we Włoszech – Amelianna Loiacono, obecnie współpracująca z Vouge Italia.

Nasz Gość Honorowy pochodzi z południa Włoch, gdzie studiowała historię sztuki. Dziś może pochwalić się współpracą z najbardziej czytanymi tytułami magazynów modowych na świecie. W roku 99’ rozpoczęła pracę jako Fashion Editor włoskiego wydania ELLE. Obecnie jest stylistką freelancerem. Jej stylizacje można zobaczyć między innymi w Grazzie, Officiel Levent, czy wspomnianym wcześniej Vouge.

Amelianna Loiacono obecna jest również na wybiegach i w kampaniach reklamowych. Stylizuje modelki między innymi do pokazów Intimissimi, Calvin i Klein, Max Mara i wielu innych brandów modowych.   

SAME GWIAZDY NA POLSKIM TYGODNIU MODY

Z przyjemnością informujemy, że zaproszenia Rady Programowej, potwierdzili już miedzy innymi: Łukasz Jemioł, MMC Studio, Nunukko, Aleks Kurkowski na co dzień mieszkająca w Niemczech oraz Natasha Pavluchenko, która przyjedzie do Łodzi w 9. miesiącu ciąży! Natomiast pośród projektantów OFF Out of Schedule, znane nazwiska takie jak Kas Kryst, Monika Gromadzińska i Paulina Ptashnik.

FASHION TRENDS: TENDENCJE W MODZIE NA JESIEŃ-ZIMĘ 2015/16

W dniach 22 – 24 września, w Łodzi odbędą się szkolenia z najnowszych trendów mody przygotowanych przez światowe biuro trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Szkolenia Fashion Trends skierowane są do osób odpowiedzialnych za sukces kolekcji, czyli projektantów, menedżerów produktu, właścicieli i prezesów firm z branży odzieżowej. Wykłady i warsztaty poprowadzi Jerzy Osika, ekspert biznesu mody. Więcej informacji, formularz zgłoszeniowy: promedia.biz.pl/pl,aktualnosci,6/fashion-trends-tendencje-w-modzie-na-jesien-zime-201516,d779.html.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Laureaci make me! 2019 (foto)
glowne_carlo
Fashion Week 2014: Kmiecik/Carlo Rossi! (foto)
IMG_6508
Kursy mistrzowskie Tomasza Ossolińskiego (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*