wosp2013

13 stycznia w Centrum Handlowym PORT ŁÓDŹ przy ulicy Pabianickiej 245 w Łodzi, korporacja TAXI PLUS oraz PORT ŁÓDŹ przygotowały wielki, siedmiogodzinny rodzinny koncert w ramach 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w rytmach … polskiego disco!

Oprócz walorów muzycznych, organizatorzy przygotowali ogrom niespodzianek dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie wielu prezentacji, m.in. motoryzacyjnych, militarnych, sportowych i rekreacyjnych. W przerwach między koncertami, odbędą liczne atrakcyjne licytacje, rozmowy z zaproszonymi gośćmi oraz pokazy, m.in. pierwszej pomocy.

– Nie możemy zdradzić wszystkich niespodzianek ale przygotowujemy się do Finału od wielu dni i chcemy wspólnie z naszymi partnerami by to był prawdziwy, orkiestrowy karnawał w środku zimy. Będzie się działo – dodaje Sebastian Opasiak, Szef Sztabu 21 Finału TAXI PLUS, prezes korporacji Taxi Plus.

Program dnia:

13:00 ORKIESTRA DĘTA ZHP-OSP UNIEJÓW www.orkiestra.szkolnastrona.pl Sztandarowa młodzieżowa orkiestra dęta województwa łódzkiego. Laureat wielu prestiżowych festiwali orkiestr dętych w Polsce.
Orkiestra wykona szereg największych szlagierów ze swojego bogatego repertuaru.

13:30 MARSZ NORDIC WALKING „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ” Pierwszy łódzki marsz solidaryzujących się z cukrzycą, do udziału którego zgłosiło się kilkadziesiąt osób, chcących pomaszerować dla zdrowia, zgodnie z hasłem „W zdrowym ciele – zdrowy duch”. Każdy z uczestników otrzyma okolicznościowy starter „Policz się z cukrzycą” oraz podziękowanie za udział w tym szczególnym marszu.

14:00 SKANER www.discopolo.com.pl Legenda polskiego disco, z wokalistą i założycielem Robertem Sasinowskim. Laureat wielu festiwali disco w Polsce, twórca wielu przebojów disco, m.in. „Pociąg do Gwiazd”, „Nadzieja”,”Lato w Kołobrzegu”, „American boy”. – okolicznościowy koncert w ramach 20-lecia twórczości artystycznej

16:00 MAXEL www.maxel-discopolo.pl Legenda polskiego disco grająca od 1993 roku. Formacja znana z przebojów, m.in. „Już nie jesteś sam”, „Lekcja miłości”, „Mocniej, mocniej”, „Poczuć chcę”. – okolicznościowy koncert w ramach 20-lecia twórczości artystycznej

18:00 MARCIN SIEGIEŃCZUK www.marcinsiegienczuk.com Legenda polskiego disco, twórca hitów, m.in. „Ciało do ciała”, „Sąsiadka”, „Młodość przeminie”, „Na sercu rany”, „Hej, dobry dj”. Jeden z nielicznych artystów gatunku disco w Polsce, którego koncert jest z wykorzystaniem instrumentów – okolicznościowy koncert w ramach 15-lecia twórczości artystycznej

20:00 ŚWIATEŁKO DO NIEBA
21 Finał WOŚP w Porcie Łódź prowadzi Zbyszek Pietrzak, członek Pokojowego Patrolu WOŚP.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wosplogo
XVIII Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – wykaz sztabów
foto_124
WOŚP 2012 w Łodzi (foto)
IMG_2470_kopiuj
WOŚP 2018 w Łodzi (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*